Филтри -

Градежни машини VOLVO од Финска

Резултати од пребарување: 29 огласа
Прикажи
Добијте нови резултати од пребарувањето:
Претплати се
Филтер

29 огласа: Градежни машини VOLVO од Финска

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите Километража ⬊ Километража ⬈
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
29.500 € Без ДДВ
Натоварувач со тркала
Година 1998 Километража 43000 м/ч Сила
Финска, Ilvesjoki, Jalasjärvi
Контактирајте го продавачот
41.000 € Без ДДВ
Багер гасеничар
Година 2006 Километража 8963 м/ч Сила
Финска, Jyväskylä
Претплатете се да добивате нови огласи од овој оддел
Со кликнувањето тука, ја прифаќате нашата политика на приватност и корисничкиот договор.
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Пумпа за бетон
Евро Euro 6
Година 04/2014 Километража 285000 км Сила
Финска, Hämeenlinna
Контактирајте го продавачот
13.629 € Без ДДВ
Багер на тркала
Година 1997 Километража 15000 м/ч Сила
Финска, Jyväskylä
Контактирајте го продавачот
21.900 € Без ДДВ
Автодигалка
Евро Euro 3 Носивост 6900 кг
Година 2006-04-01 Километража 708000 км Сила
Финска, Tuusula
Контактирајте го продавачот
34.500 € Без ДДВ
Натоварувач со тркала
Година 1999 Километража 25000 м/ч Сила
Финска, Akaa
Контактирајте го продавачот
29.500 € Без ДДВ
Натоварувач со тркала
Година Километража 15628 м/ч Сила
Финска, Joensuu
Контактирајте го продавачот
23.306 € Без ДДВ
Натоварувач со тркала
Година 1991 Километража 21200 м/ч Сила
Финска, Salo
Контактирајте го продавачот
37.000 € Без ДДВ
Натоварувач со тркала
Година 2000 Километража 36511 м/ч Сила
Финска, Jyväskylä
Контактирајте го продавачот
23.000 € Без ДДВ
Натоварувач со тркала
Година Километража 23880 м/ч Сила
Финска, Jyväskylä
Контактирајте го продавачот
39.500 € Без ДДВ
Автодигалка
Носивост 10200 кг
Година 2003-09-01 Километража 415000 км Сила
Финска, Tuusula
Контактирајте го продавачот
115.000 € Без ДДВ
Натоварувач со тркала
Година 2013 Километража 10400 м/ч Сила
Финска, Turku
Контактирајте го продавачот
61.900 € Без ДДВ
Багер гасеничар
Година 2007 Километража 22000 м/ч Сила
Финска, Jyväskylä
Контактирајте го продавачот
56.400 € Без ДДВ
Багер на тркала
Година 2010 Километража 12622 м/ч Сила
Финска, Jyväskylä
Контактирајте го продавачот
58.000 € Без ДДВ
Багер на тркала
Година 2011 Километража 15500 м/ч Сила
Финска, Pirkkala
Контактирајте го продавачот
45.000 € Без ДДВ
Багер на тркала
Година 2003 Километража 3647 м/ч Сила
Финска, Äänekoski
Контактирајте го продавачот
18.900 € Без ДДВ
Камион-мешалка
Година 2002 Километража 797000 км Сила
Финска, Pirkkala, Pirkanmaa
натоварувач со тркала VOLVO BM L90 натоварувач со тркала VOLVO BM L90
2
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Натоварувач со тркала
Година 01/1991 Километража 22551 м/ч Сила
Финска, Tampere
Контактирајте го продавачот
43.000 € Без ДДВ
Багер гасеничар
Година 2007 Километража 14000 м/ч Сила
Финска, Jyväskylä
Контактирајте го продавачот
73.000 € Без ДДВ
Натоварувач со тркала
Година 2005 Километража 8151 м/ч Сила
Финска, Lavia
Контактирајте го продавачот
19.900 €
Возило со дигалка со корпа
Година 1980 Километража 118630 км Сила
Финска, Turku
Контактирајте го продавачот
110.000 €
Натоварувач со тркала
Година 2013 Километража 12980 м/ч Сила
Финска, ORAVAINEN
Контактирајте го продавачот
59.000 €
Багер гасеничар
Година 2008 Километража 17000 м/ч Сила
Финска, ORAVAINEN
Контактирајте го продавачот
55.000 €
Натоварувач со тркала
Година 2007 Километража 16000 м/ч Сила
Финска, ORAVAINEN
Контактирајте го продавачот
89.000 €
Натоварувач со тркала
Година 2014 Километража 21321 м/ч Сила
Финска, ORAVAINEN
Партнерска програма на Machineryline
Станете наш партнер и бидете наградени за секој привлечен клиент
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 29 огласа
Прикажи
Добијте нови резултати од пребарувањето:
Претплати се