Филтри -

Градежни машини VOLVO од Европа

Резултати од пребарување: 1683 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

Градежни машини VOLVO: 1683 огласа

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Работни часови Сила
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
45.000 € Без ДДВ
Багер гасеничар
Година Километража 12201 м/ч Сила
Австрија, Neumarkt
Mayrhofer Baumaschinen
Продавач на Machineryline: 2 години
Контактирајте го продавачот
52.900 € Без ДДВ
Багер гасеничар
Година 01/2013 Километража 8296 м/ч Сила 116 кс
Естонија, Tallinn
Контактирајте го продавачот
47.000 €
Багер гасеничар
Година 2012 Километража 10020 м/ч Сила
Австрија, Neumarkt
Претплатете се да добивате нови огласи од овој оддел
Со кликнувањето тука, ја прифаќате нашата политика на приватност и корисничкиот договор.
Контактирајте го продавачот
аукција аукција
Натоварувач со тркала
Година 1998 Километража 35827 м/ч Сила 198 kW
Шведска, Korpilombolo
натоварувач со тркала VOLVO L180 натоварувач со тркала VOLVO L180 натоварувач со тркала VOLVO L180
3
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Натоварувач со тркала
Година 2011 Километража 16214 м/ч Сила
Франција, NANCY
Контактирајте го продавачот
аукција аукција
Натоварувач со тркала
Година 2011 Километража 6243 м/ч Сила
Белгија, Zeebrugge
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Грејдер
Година 2005 Километража Сила
Шпанија, BENAVENTE -Zamora
Контактирајте го продавачот
аукција 4.244 € SEK 42.500 SEK
Специјални дампер
Носивост 3930 кг
Година 1974 Километража 4469 м/ч Сила 140 кс
Шведска, Karlstad
Контактирајте го продавачот
аукција аукција
Натоварувач со тркала
Година 2001 Километража 1278 м/ч Сила
Шведска
Контактирајте го продавачот
15.980 € SEK 160.000 SEK
Натоварувач со тркала
Година 1990 Километража Сила
Шведска, Halland
ATS Sweden AB
Продавач на Machineryline: 1 година
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Асфалт павер гасеничар
Година 2008 Километража 12990 м/ч Сила
Франција, NANCY
Контактирајте го продавачот
45.000 € Без ДДВ
Багер гасеничар
Година Километража 12201 м/ч Сила
Австрија, Neumarkt
Контактирајте го продавачот
аукција 1.411 € DKK 10.500 DKK
Натоварувач со тркала
Година 1972 Километража Сила
Данска, Storvorde
Контактирајте го продавачот
аукција аукција
Камион-мешалка
Година 2016 Километража 138902 км Сила
Обединето Кралство, Hemel Hempstead
Контактирајте го продавачот
аукција 10.480 € SEK 105.000 SEK
Возило со дигалка со корпа
Евро Euro 6
Година 2015 Километража 20067 км Сила
Шведска, Karlstad
Контактирајте го продавачот
75.000 € Без ДДВ
Натоварувач со тркала
Година 2013 Километража 4362 м/ч Сила
Италија, Cuneo
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 1683 огласа
Прикажи
Претплати се