Филтри -

Градежни машини VOLVO од Естонија

Резултати од пребарување: 33 огласа
Прикажи
Добијте нови резултати од пребарувањето:
Претплати се
Филтер

33 огласа: Градежни машини VOLVO од Естонија

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите Километража ⬊ Километража ⬈
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
59.500 € Без ДДВ
Натоварувач со тркала
Година 01/2009 Километража 11054 м/ч Сила
Естонија, Lääne-Harju Vald
Контактирајте го продавачот
14.000 €
Камион-мешалка
Година 2000 Километража Сила
Естонија, Jüri
Претплатете се да добивате нови огласи од овој оддел
Со кликнувањето тука, ја прифаќате нашата политика на приватност и корисничкиот договор.
Контактирајте го продавачот
11.500 €
Возило со дигалка со корпа
Носивост 2725 кг
Година 1997 Километража 215000 км Сила
Естонија, Otepää
Контактирајте го продавачот
19.900 €
Натоварувач со тркала
Година 2006 Километража 16098 м/ч Сила
Естонија
Контактирајте го продавачот
41.100 €
Вибрационен валјак за земја
Година 2008 Километража 1079 м/ч Сила
Естонија
Контактирајте го продавачот
43.000 € Без ДДВ
Камион-мешалка
Евро Euro 5 Носивост 15600 кг
Година 03/2011 Километража 290434 км Сила
Естонија, Sauga vald
Контактирајте го продавачот
36.900 € Без ДДВ
Натоварувач со тркала
Година 01/2002 Километража 23100 м/ч Сила
Естонија, Lääne-Harju Vald
Контактирајте го продавачот
30.000 € Без ДДВ
Багер гасеничар
Година 2008 Километража 6400 м/ч Сила
Естонија, Kiisa
Контактирајте го продавачот
135.000 € Без ДДВ
Камион-мешалка
Евро Euro 6 Носивост 15875 кг
Година 01/2014 Километража 140000 км Сила
Естонија, Otepää Vald
Контактирајте го продавачот
37.900 € Без ДДВ
Натоварувач со тркала
Година 2006 Километража 11800 м/ч Сила
Естонија, Koidula
Контактирајте го продавачот
225.000 € Без ДДВ
Уривање багер
Година 2012 Километража 10900 м/ч Сила
Естонија, Kesklinna
Контактирајте го продавачот
17.900 € Без ДДВ
Камион-мешалка
Година 08/1997 Километража 297555 км Сила
Естонија
Контактирајте го продавачот
13.900 € Без ДДВ
Возило со дигалка со корпа
Модел ELEVANT WT170 Висина на подигање 17 м Носивост 4995 кг
Година 03/1996 Километража 287100 км Сила
Естонија, Sauga
натоварувач со тркала VOLVO bm4500 натоварувач со тркала VOLVO bm4500
2
Контактирајте го продавачот
9.500 € Без ДДВ
Натоварувач со тркала
Носивост 10000 кг
Година 1983 Километража Сила
Естонија, Holstre
Контактирајте го продавачот
35.000 € Без ДДВ
Асфалт павер гасеничар
Година 2006 Километража 12953 м/ч Сила
Естонија, Keila
Контактирајте го продавачот
18.500 € Без ДДВ
Багер гасеничар
Година 2000 Километража 21000 м/ч Сила
Естонија, Padise
Контактирајте го продавачот
21.500 € Без ДДВ
Камион-мешалка
Носивост 16900 кг
Година 01/1988 Километража 331841 км Сила
Естонија, Lääne-Harju Vald
Контактирајте го продавачот
29.900 € Без ДДВ
Багер гасеничар
Година 01/2003 Километража 13700 м/ч Сила
Естонија, Taebla
Контактирајте го продавачот
34.900 € Без ДДВ
Натоварувач со тркала
Година 1998 Километража Сила
Естонија
Контактирајте го продавачот
9.900 € Без ДДВ
Грејдер
Година 01/1975 Километража 5838 м/ч Сила
Естонија, Lääne-Harju Vald
Контактирајте го продавачот
42.900 € Без ДДВ
Багер гасеничар
Година 01/2011 Километража 13140 м/ч Сила
Естонија, Lääne-Harju Vald
Контактирајте го продавачот
52.500 € Без ДДВ
Багер на тркала
Година 01/2012 Километража 5858 м/ч Сила
Естонија, Lääne-Harju Vald
Контактирајте го продавачот
103.900 € Без ДДВ
Натоварувач со тркала
Година 01/2014 Километража 13011 м/ч Сила
Естонија, Lääne-Harju Vald
Контактирајте го продавачот
35.900 € Без ДДВ
Натоварувач со тркала
Година 01/2008 Километража 36280 м/ч Сила
Естонија, Lääne-Harju Vald
Контактирајте го продавачот
63.900 € Без ДДВ
Натоварувач со тркала
Година 01/2012 Километража 24246 м/ч Сила
Естонија, Lääne-Harju Vald
Партнерска програма на Machineryline
Станете наш партнер и бидете наградени за секој привлечен клиент
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 33 огласа
Прикажи
Добијте нови резултати од пребарувањето:
Претплати се