Филтри -

Градежни машини VOLVO - Бразил

Резултати од пребарување: 15 огласа
Прикажи
Добијте нови резултати од пребарувањето:
Претплати се
Филтер

15 огласа: Градежни машини VOLVO - Бразил

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите Километража ⬊ Километража ⬈
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
натоварувач со тркала VOLVO L120 C натоварувач со тркала VOLVO L120 C
2
Контактирајте го продавачот
38.746,92 US$ EUR ≈ 36.000 €
Натоварувач со тркала
Година 1998 Километража Сила
Бразил, Desterro de Entre Rios
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Натоварувач со тркала
Година 2008 Километража 8175 м/ч Сила
Португалија, Fátima
Контактирајте го продавачот
21.417,90 US$ EUR ≈ 19.900 €
Мини натоварувач
Година 2010 Километража 7000 м/ч Сила
Бразил, Desterro de Entre Rios
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Камион-мешалка
Година 2012 Километража 219379 км Сила
Португалија, Anadia
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Мини багер
Година 2001 Километража 5579 м/ч Сила
Португалија, Anadia
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Камион-мешалка
Евро Euro 6
Година 09/2014 Километража 283496 км Сила
Португалија, Fátima
Контактирајте го продавачот
87.618,66 US$ EUR ≈ 81.410 €
Натоварувач со тркала
Година 2014 Километража 18649 м/ч Сила
Бразил, Desterro de Entre Rios
багер гасеничар VOLVO EC240BLC багер гасеничар VOLVO EC240BLC багер гасеничар VOLVO EC240BLC
3
Контактирајте го продавачот
27.259,14 US$ EUR ≈ 25.330 €
Багер гасеничар
Година 2009 Километража Сила
Бразил, Desterro de Entre Rios
Контактирајте го продавачот
133.375,08 US$ EUR ≈ 123.900 €
Натоварувач со тркала
Година 2020 Километража 5000 м/ч Сила
Бразил, Desterro de Entre Rios
Контактирајте го продавачот
73.989,09 US$ EUR ≈ 68.740 €
Натоварувач со тркала
Година 2012 Километража 16000 м/ч Сила
Бразил, Desterro de Entre Rios
Контактирајте го продавачот
56.465,36 US$ EUR ≈ 52.460 €
Мини багер
Година 2012 Километража 5000 м/ч Сила
Бразил, Desterro de Entre Rios
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Багер гасеничар
Година 2013 Километража 17478 м/ч Сила
Бразил, Desterro de Entre Rios
Контактирајте го продавачот
253.120,59 US$ EUR ≈ 235.200 €
Натоварувач со тркала
Година 2014 Километража 21960 м/ч Сила
Бразил, Desterro de Entre Rios
багер гасеничар VOLVO EC140DL
1
Контактирајте го продавачот
126.560,29 US$ EUR ≈ 117.600 €
Багер гасеничар
Година 2019 Километража 7000 м/ч Сила
Бразил, Desterro de Entre Rios
Контактирајте го продавачот
83.724,50 US$ EUR ≈ 77.790 €
Багер гасеничар
Година 2014 Километража 17400 м/ч Сила
Бразил, Desterro de Entre Rios
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 15 огласа
Прикажи
Добијте нови резултати од пребарувањето:
Претплати се