Филтри -

Градежни машини VOLVO - Азербејџан

Резултати од пребарување: 23 огласа
Прикажи
Добијте нови резултати од пребарувањето:
Претплати се
Филтер

23 огласа: Градежни машини VOLVO - Азербејџан

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите Километража ⬊ Километража ⬈
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
50.000 € Без ДДВ
Багер гасеничар
Носивост 11300 кг
Година 2007 Километража 6000 м/ч Сила
Азербејџан, Баку
Контактирајте го продавачот
188.000 US$ EUR ≈ 175.000 €
Натоварувач со тркала
Година 2012 Километража 7610 м/ч Сила
Азербејџан, Баку
Претплатете се да добивате нови огласи од овој оддел
Со кликнувањето тука, ја прифаќате нашата политика на приватност и корисничкиот договор.
Контактирајте го продавачот
94.000 US$ EUR ≈ 87.480 €
Натоварувач со тркала
Година Километража 12300 м/ч Сила
Азербејџан, Баку
Контактирајте го продавачот
247.000 US$ EUR ≈ 229.900 €
Багер гасеничар
Година 2016 Километража 5800 м/ч Сила
Азербејџан, Баку
Контактирајте го продавачот
52.000 US$ EUR ≈ 48.390 €
Багер гасеничар
Година 2016 Километража 1800 м/ч Сила
Азербејџан, Баку
Контактирајте го продавачот
136.000 US$ EUR ≈ 126.600 €
Багер гасеничар
Година 2015 Километража 16777215 м/ч Сила
Азербејџан, Баку
Контактирајте го продавачот
95.000 US$ EUR ≈ 88.410 €
Багер гасеничар
Година 2011 Километража 8200 м/ч Сила
Азербејџан, Баку
Контактирајте го продавачот
232.000 US$ EUR ≈ 215.900 €
Натоварувач со тркала
Година 2019 Километража 3220 м/ч Сила
Азербејџан, Баку
Контактирајте го продавачот
106.000 US$ EUR ≈ 98.650 €
Багер гасеничар
Година 2011 Километража 24731 м/ч Сила
Азербејџан, Баку
Контактирајте го продавачот
111.000 US$ EUR ≈ 103.300 €
Мини багер
Година 2018 Километража 300 м/ч Сила
Азербејџан, Баку
Контактирајте го продавачот
71.000 US$ EUR ≈ 66.080 €
Натоварувач со тркала
Година 2008 Километража 26108 м/ч Сила
Азербејџан, Баку
Контактирајте го продавачот
83.000 US$ EUR ≈ 77.250 €
Багер гасеничар
Година 2014 Километража 11000 м/ч Сила
Азербејџан, Баку
Контактирајте го продавачот
64.000 US$ EUR ≈ 59.560 €
Багер гасеничар
Година 2015 Километража Сила
Азербејџан, Баку
Контактирајте го продавачот
99.000 US$ EUR ≈ 92.140 €
Вибрационен валјак за земја
Година 2019 Километража 790 м/ч Сила
Азербејџан, Баку
Контактирајте го продавачот
164.000 US$ EUR ≈ 152.600 €
Багер гасеничар
Година 2015 Километража 8669 м/ч Сила
Азербејџан, Баку
Контактирајте го продавачот
71.000 US$ EUR ≈ 66.080 €
Багер гасеничар
Година 2014 Километража 6700 м/ч Сила
Азербејџан, Баку
Контактирајте го продавачот
84.000 US$ EUR ≈ 78.180 €
Багер на тркала
Година 2013 Километража 12000 м/ч Сила
Азербејџан, Баку
Контактирајте го продавачот
205.000 US$ EUR ≈ 190.800 €
Грејдер
Година 2010 Километража 10797 м/ч Сила
Азербејџан, Баку
Контактирајте го продавачот
164.000 US$ EUR ≈ 152.600 €
Грејдер
Година 2015 Километража Сила
Азербејџан, Баку
Контактирајте го продавачот
340.000 US$ EUR ≈ 316.400 €
Багер гасеничар
Година Километража Сила
Азербејџан, Баку
Контактирајте го продавачот
96.000 US$ EUR ≈ 89.340 €
Багер гасеничар
Година 2013 Километража Сила
Азербејџан, Баку
Контактирајте го продавачот
250.000 US$ EUR ≈ 232.700 €
Багер на тркала
Година 2017 Километража Сила
Азербејџан, Баку
Контактирајте го продавачот
120.000 US$ EUR ≈ 111.700 €
Багер гасеничар
Година 2015 Километража 8884 м/ч Сила
Азербејџан, Баку
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 23 огласа
Прикажи
Добијте нови резултати од пребарувањето:
Претплати се