Филтри -

Градежни машини VOLVO - Алжир

Резултати од пребарување: 9 огласа
Прикажи
Добијте нови резултати од пребарувањето:
Претплати се
Филтер

9 огласа: Градежни машини VOLVO - Алжир

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите Километража ⬊ Километража ⬈
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
68.000 US$ EUR ≈ 62.690 €
Грејдер
Евро Euro 3
Година 07/2010 Километража 3000 м/ч Сила
Алжир, Timekten
грејдер VOLVO G740VHP грејдер VOLVO G740VHP
2
Контактирајте го продавачот
56.000 US$ EUR ≈ 51.630 €
Грејдер
Евро Euro 3
Година 08/2003 Километража 10000 м/ч Сила
Алжир, Timekten
Претплатете се да добивате нови огласи од овој оддел
Со кликнувањето тука, ја прифаќате нашата политика на приватност и корисничкиот договор.
Контактирајте го продавачот
38.000 US$ EUR ≈ 35.030 €
Багер гасеничар
Година 06/2020 Километража 2000 м/ч Сила
Алжир, Timekten
Контактирајте го продавачот
31.000 US$ EUR ≈ 28.580 €
Багер гасеничар
Година 08/2015 Километража 3000 м/ч Сила
Алжир, Timekten
Контактирајте го продавачот
32.000 US$ EUR ≈ 29.500 €
Багер гасеничар
Година 07/2017 Километража 3000 м/ч Сила
Алжир, Timekten
Контактирајте го продавачот
9.000 US$ EUR ≈ 8.297 €
Багер гасеничар
Година 07/2018 Километража 3000 м/ч Сила
Алжир, Timekten
Контактирајте го продавачот
21.000 US$ EUR ≈ 19.360 €
Багер гасеничар
Година 07/2016 Километража 3000 м/ч Сила
Алжир, Timekten
Контактирајте го продавачот
28.000 US$ EUR ≈ 25.810 €
Багер гасеничар
Година 07/2016 Километража 3000 м/ч Сила
Алжир, Timekten
Контактирајте го продавачот
12.000 US$ EUR ≈ 11.060 €
Багер гасеничар
Година 08/2013 Километража 3000 м/ч Сила
Алжир, Timekten
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 9 огласа
Прикажи
Добијте нови резултати од пребарувањето:
Претплати се