Филтри -

Градежни машини VOLVO

Резултати од пребарување: 3031 огласа
Прикажи
Добијте нови резултати од пребарувањето:
Претплати се
Филтер

3031 огласа: Градежни машини VOLVO

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите Километража ⬊ Километража ⬈
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
65.870 € PLN 295.000 PLN
Багер на тркала
Брзина 35 км/ч
Година 2014 Километража 3045 м/ч Сила
Полска, Frydrychowo
Hurtownia Olejów i Paliw Olkop Gabriel Kropkowski
4 години на Machineryline
Контактирајте го продавачот
64.300 € SEK 749.000 SEK
Натоварувач со тркала
Година 2009 Километража Сила
Шведска, Norrbotten
ATS Sweden AB
3 години на Machineryline
Контактирајте го продавачот
63.440 € SEK 739.000 SEK
Натоварувач со тркала
Година 2008 Километража Сила
Шведска, Västerbotten
ATS Sweden AB
3 години на Machineryline
Контактирајте го продавачот
154.400 € SEK 1.799.000 SEK
Натоварувач со тркала
Година 2020 Километража Сила
Шведска, Norrbotten
ATS Sweden AB
3 години на Machineryline
Контактирајте го продавачот
46.270 € SEK 539.000 SEK
Натоварувач со тркала
Година 2005 Километража Сила
Шведска, Norrbotten
ATS Sweden AB
3 години на Machineryline
Контактирајте го продавачот
6.439 € SEK 75.000 SEK
Натоварувач со тркала
Година 2006 Километража Сила
Шведска, Norrbotten
ATS Sweden AB
3 години на Machineryline
Контактирајте го продавачот
77.180 € SEK 899.000 SEK
Багер гасеничар
Година 2015 Километража Сила
Шведска, Västerbotten
ATS Sweden AB
3 години на Machineryline
Контактирајте го продавачот
120.100 € SEK 1.399.000 SEK
Багер гасеничар
Година 2016 Километража Сила
Шведска, Uppsala
ATS Sweden AB
3 години на Machineryline
Контактирајте го продавачот
33.000 € Без ДДВ
Камион-мешалка
Година 2007 Километража 161156 км Сила
Романија
Контактирајте го продавачот
аукција аукција
Натоварувач со тркала
Година Километража Сила
Германија, Dormagen
Euro Auctions GmbH
5 години на Machineryline
Контактирајте го продавачот
31.900 € Без ДДВ
Мини багер
Година 2014 Километража 5800 м/ч Сила
Германија, Saarlouis
Контактирајте го продавачот
44.500 € Без ДДВ
Багер гасеничар
Година 2009 Километража 7348 м/ч Сила
Романија, sighisoara
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Багер-натоварувач
Година 2006 Километража 6500 м/ч Сила
Италија, Roma
Контактирајте го продавачот
61.600 € Без ДДВ
Багер гасеничар
Година 2014 Километража Сила
Норвешка, HEIMDAL
ATS Norway AS
5 години на Machineryline
Контактирајте го продавачот
аукција аукција
Багер на тркала
Година 2007 Километража 12174 км Сила
Шпанија, Ocana
Ritchie Bros. Auctioneers (Spain) S.L.
9 години на Machineryline
Контактирајте го продавачот
аукција аукција
Багер гасеничар
Година 2003 Километража 16188 км Сила
Шпанија, Ocana
Ritchie Bros. Auctioneers (Spain) S.L.
9 години на Machineryline
Контактирајте го продавачот
14.900 € Без ДДВ
Багер со предниот лопата
Година 11/1988 Километража Сила
Унгарија, Tiszatardos
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Автодигалка
Евро Euro 6 Носивост 12585 кг
Година 2017 Километража 262075 км Сила
Холандија, Hedel
Контактирајте го продавачот
аукција 2.576 € SEK 30.000 SEK
Натоварувач со тркала
Година 2008 Километража Сила
Шведска, Nordmaling
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Мини багер
Година 2020 Километража 1800 м/ч Сила
Италија, Anzola Emilia (BO)
Контактирајте го продавачот
аукција аукција
Багер гасеничар
Година 2020 Километража 4045 м/ч Сила
Норвешка, Ringebu
Контактирајте го продавачот
аукција аукција
Вибрационен валјак за земја
Година 2015 Километража 663 м/ч Сила
Норвешка, Ringebu
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Натоварувач со тркала
Година 2011 Километража 20791 м/ч Сила
Италија, Chiari
натоварувач со тркала VOLVO L180 H Unused
1
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Натоварувач со тркала
Година 2022 Километража 4 м/ч Сила
Холандија, 'S-Hertogenbosch
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Натоварувач со тркала
Година 2023 Километража 2 м/ч Сила
Холандија, 'S-Hertogenbosch
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Натоварувач со тркала
Година 2023 Километража 2 м/ч Сила
Холандија, 'S-Hertogenbosch
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 3031 огласа
Прикажи
Добијте нови резултати од пребарувањето:
Претплати се