Филтри -

Градежни машини VOLKSWAGEN од Холандија

Резултати од пребарување: 9 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

Градежни машини VOLKSWAGEN од Холандија: 9 огласа

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите Километража ⬊ Километража ⬈
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
19.500 € Без ДДВ
Прскалка за битуменска емулзија
Година 2010-01-01 Километража Сила
Холандија, Roelofarendsveen
Контактирајте го продавачот
7.500 € Без ДДВ
Возило со дигалка со корпа
Носивост 640 кг
Година 01/2000 Километража 233000 км Сила 110 кс
Холандија, Nieuwerkerk Aan Den Ijssel
Претплатете се да добивате нови огласи од овој оддел
Со кликнувањето тука, ја прифаќате нашата политика на приватност и корисничкиот договор.
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Возило со дигалка со корпа
Модел TB270.3 Висина на подигање 27 м Носивост 230 кг
Година 2016-01-01 Километража 26196 км Сила
Холандија, Groenlo
Контактирајте го продавачот
29.500 € Без ДДВ
Возило со дигалка со корпа
Модел Versalift ET-36-LFHD Носивост 775 кг
Година 01/2009 Километража 105841 км Сила
Холандија, Almelo
Контактирајте го продавачот
29.500 € Без ДДВ
Возило со дигалка со корпа
Модел ET-36-LFHD Носивост 775 кг
Година 01/2009 Километража 105841 км Сила
Холандија, Almelo
Контактирајте го продавачот
29.500 € Без ДДВ
Возило со дигалка со корпа
Модел ET-36-LFHD Висина на подигање 13.8 м Носивост 775 кг
Година 01/2009 Километража 105841 км Сила
Холандија, Almelo
Контактирајте го продавачот
29.500 € Без ДДВ
Возило со дигалка со корпа
Модел ET-36-LFHD Носивост 775 кг
Година 01/2009 Километража 105841 км Сила
Холандија, Almelo
Контактирајте го продавачот
29.500 € Без ДДВ
Возило со дигалка со корпа
Модел ET-36-LFHD Носивост 775 кг
Година 01/2009 Километража 105841 км Сила
Холандија, Almelo
Контактирајте го продавачот
26.000 € Без ДДВ
Возило со дигалка со корпа
Модел ET-38-LFHD Носивост 400 кг
Година 01/2009 Километража 202687 км Сила
Холандија, Almelo
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 9 огласа
Прикажи
Претплати се