Филтри -

Градежни машини VOLKSWAGEN

Резултати од пребарување: 15 огласа
Прикажи
Добијте нови резултати од пребарувањето:
Претплати се
Филтер

Градежни машини VOLKSWAGEN: 15 огласа

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите Километража ⬊ Километража ⬈
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Возило со дигалка со корпа
Модел TB270.3 Носивост 230 кг
Година 2016-01-01 Километража 43398 км Сила
Холандија, Groenlo
Контактирајте го продавачот
18.990 € Без ДДВ
Камион со скала
Евро Euro 3
Година 1997-10 Километража 128000 км Сила 11 кс
Германија, Münster
Претплатете се да добивате нови огласи од овој оддел
Со кликнувањето тука, ја прифаќате нашата политика на приватност и корисничкиот договор.
Контактирајте го продавачот
21.500 € Без ДДВ
Возило со дигалка со корпа
Модел ET-36-LF Висина на подигање 13.8 м Носивост 760 кг
Година 01/2009 Километража 122852 км Сила
Холандија, Almelo
Контактирајте го продавачот
18.990 € Без ДДВ
Камион со скала
Евро Euro 3 Носивост 901 кг
Година 1997-10 Километража 128000 км Сила 78.86 кс
Германија, Münster
Контактирајте го продавачот
21.500 € Без ДДВ
Возило со дигалка со корпа
Модел ET-36-LF Висина на подигање 13.8 м Носивост 760 кг
Година 01/2009 Километража 122852 км Сила
Холандија, Almelo
Контактирајте го продавачот
23.090 € Без ДДВ
Возило со дигалка со корпа
Модел ET-38-LFHD Носивост 400 кг
Година 01/2009 Километража 202687 км Сила
Холандија, Almelo
Контактирајте го продавачот
3.950 € Без ДДВ
Прскалка за битуменска емулзија
Евро Euro 3
Година 12/1997 Километража Сила 102 кс
Литванија, Utena
Контактирајте го продавачот
21.500 € Без ДДВ
Возило со дигалка со корпа
Евро Euro 3 Модел HDBL 26 /1H-6 Висина на подигање 26 м Носивост 901 кг
Година 1997 Километража 128000 км Сила 79 кс
Унгарија, Budapest
Laslo Truck
7 години на Machineryline
Контактирајте го продавачот
38.900 € Без ДДВ
Возило со дигалка со корпа
Евро Euro 4 Носивост 415 кг
Година 2009-07 Километража 28509 км Сила 109 кс
Германија, Mulfingen
Контактирајте го продавачот
54.930,66 US$ EUR ≈ 51.930 €
Камион-мешалка
Година 2010 Километража Сила
Бразил, Desterro de Entre Rios
Контактирајте го продавачот
19.500 € Без ДДВ
Прскалка за битуменска емулзија
Година 2010-01-01 Километража Сила
Холандија, Roelofarendsveen
Контактирајте го продавачот
40.800 € Без ДДВ
Возило со дигалка со корпа
Евро Euro 5 Модел Time France Висина на подигање 14 м
Година 2015 Километража 142731 км Сила
Унгарија, Budapest
Laslo Truck
7 години на Machineryline
Контактирајте го продавачот
39.800 € Без ДДВ
Возило со дигалка со корпа
Евро Euro 5 Висина на подигање 14 м
Година 2015-06 Километража 142731 км Сила
Шпанија, Alcasser (Valencia)
Контактирајте го продавачот
39.900 € Без ДДВ
Возило со дигалка со корпа
Евро Euro 4
Година 2009 Километража 28509 км Сила 109 кс
Унгарија, Budapest
Laslo Truck
7 години на Machineryline
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Возило со дигалка со корпа
Модел TB270.3 Висина на подигање 27 м Носивост 230 кг
Година 2016-01-01 Километража 26196 км Сила
Холандија, Groenlo
Партнерска програма на Machineryline
Станете наш партнер и бидете наградени за секој привлечен клиент
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 15 огласа
Прикажи
Добијте нови резултати од пребарувањето:
Претплати се