Филтри -

Градежни машини VOEST

Резултати од пребарување: 3 огласа
Прикажи
Добијте нови резултати од пребарувањето:
Претплати се
Филтер

Градежни машини VOEST: 3 огласа

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите Километража ⬊ Километража ⬈
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
валјак за асфалт VOEST Alpine 7 TONS валјак за асфалт VOEST Alpine 7 TONS валјак за асфалт VOEST Alpine 7 TONS
3
Контактирајте го продавачот
8.750 €
Валјак за асфалт
Година 1990 Километража Сила
Романија, CRAIOVA
Контактирајте го продавачот
7.900 € Без ДДВ
Валјак за асфалт
Година 1988 Километража 4000 м/ч Сила
Франција, Neuville-Saint-Amand
Претплатете се да добивате нови огласи од овој оддел
Со кликнувањето тука, ја прифаќате нашата политика на приватност и корисничкиот договор.
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Вибрационен валјак за земја
Година 1988 Километража 3801 м/ч Сила
Унгарија, VESZPRÉM
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 3 огласа
Прикажи
Добијте нови резултати од пребарувањето:
Претплати се