Филтри -

Градежни машини VÖGELE од Унгарија

Резултати од пребарување: 10 огласа
Прикажи
Добијте нови резултати од пребарувањето:
Претплати се
Филтер

Градежни машини VÖGELE од Унгарија: 10 огласа

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите Километража ⬊ Километража ⬈
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
асфалт павер гасеничар VÖGELE SUPER 1600-3i асфалт павер гасеничар VÖGELE SUPER 1600-3i асфалт павер гасеничар VÖGELE SUPER 1600-3i
3
Контактирајте го продавачот
265.000 € Без ДДВ
Асфалт павер гасеничар
Година 2018 Километража 2200 м/ч Сила
Унгарија, Szeged
асфалт павер со тркала VÖGELE Super 1303 асфалт павер со тркала VÖGELE Super 1303
2
Контактирајте го продавачот
46.500 € Без ДДВ
Асфалт павер со тркала
Година 2008 Километража 6000 м/ч Сила
Унгарија, Szeged
Претплатете се да добивате нови огласи од овој оддел
Со кликнувањето тука, ја прифаќате нашата политика на приватност и корисничкиот договор.
Контактирајте го продавачот
13.500 € Без ДДВ
Асфалт павер гасеничар
Година 1990 Километража 1 м/ч Сила
Унгарија, Szeged
Контактирајте го продавачот
52.500 € Без ДДВ
Асфалт павер гасеничар
Година 2003 Километража 12739 м/ч Сила
Унгарија, Szeged
Контактирајте го продавачот
46.000 € Без ДДВ
Асфалт павер гасеничар
Година 2010 Километража 5252 м/ч Сила
Унгарија, Budapest
Laslo Truck
8 години на Machineryline
Контактирајте го продавачот
35.000 € Без ДДВ
Асфалт павер гасеничар
Година 2006 Километража 9841 м/ч Сила
Унгарија, Budapest
Laslo Truck
8 години на Machineryline
нови асфалт павер со тркала VÖGELE ErgoPlus 3 esztrich kezelőkonzol
1
Контактирајте го продавачот
2.539 € HUF 1.000.000 HUF
Асфалт павер со тркала
Година 2021 Километража Сила
Унгарија, Besenyőtelek
Контактирајте го продавачот
66.000 € Без ДДВ
Асфалт павер со тркала
Година 2008 Километража 9800 м/ч Сила
Унгарија, Pécs
Контактирајте го продавачот
18.280 € HUF 7.200.000 HUF
Асфалт павер гасеничар
Евро Euro 3
Година 2005 Километража 4943 м/ч Сила
Унгарија, Besenyőtelek
Контактирајте го продавачот
90.150 € HUF 35.500.000 HUF
Асфалт павер гасеничар
Евро Euro 4
Година 2010 Километража 7892 м/ч Сила
Унгарија, Besenyőtelek
Партнерска програма на Machineryline
Станете наш партнер и бидете наградени за секој привлечен клиент
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 10 огласа
Прикажи
Добијте нови резултати од пребарувањето:
Претплати се