Филтри -

Градежни машини VÖGELE од Италија

Резултати од пребарување: 14 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

Градежни машини VÖGELE од Италија: 14 огласа

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Работни часови Сила
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Асфалт павер гасеничар
Година 2013 Километража 7470 м/ч Сила 100 kW
Италија, Caramagna Piemonte
Контактирајте го продавачот
33.000 €
Асфалт павер со тркала
Година 2005 Километража 7742 м/ч Сила
Италија, Roma
Претплатете се да добивате нови огласи од овој оддел
Со кликнувањето тука, ја прифаќате нашата политика на приватност и корисничкиот договор.
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Асфалт павер со тркала
Година 2014 Километража 4700 м/ч Сила
Италија, Caramagna Piemonte
асфалт павер со тркала VÖGELE S 1803-2
1
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Асфалт павер со тркала
Година 2007 Километража 7500 м/ч Сила
Италија, Rosignano Marittimo Li
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Асфалт павер со тркала
Година 2014 Километража 6106 м/ч Сила
Италија, Caramagna Piemonte
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Асфалт павер со тркала
Година 2017 Километража 3709 м/ч Сила 130 kW
Италија, Caramagna Piemonte
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Фреза за асфалт
Година 2017 Километража 2196 м/ч Сила
Италија, Genova (GE)
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Асфалт павер со тркала
Година 2008 Километража 6700 м/ч Сила
Италија, Caramagna Piemonte
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Асфалт павер со тркала
Година 2004 Километража 4600 м/ч Сила 54 kW
Италија, Caramagna Piemonte
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Асфалт павер со тркала
Година 2014 Километража 4265 м/ч Сила
Италија, Caramagna Piemonte
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Асфалт павер со тркала
Година 2014 Километража 7100 м/ч Сила
Италија, Caramagna Piemonte
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Асфалт павер со тркала
Година 1995 Километража 6500 м/ч Сила
Италија, Caramagna Piemonte
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Асфалт павер со тркала
Година 2010 Километража 6450 м/ч Сила
Италија, Caramagna Piemonte
асфалт павер со тркала VÖGELE 1803-2
1
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Асфалт павер со тркала
Година 01/2007 Километража 7500 м/ч Сила
Италија, Rosignano Marittimo Li
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 14 огласа
Прикажи
Претплати се