Филтри -

Градежни машини VIPO

Резултати од пребарување: 1 оглас
Прикажи
Претплати се
Филтер

Градежни машини VIPO: 1 оглас

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Работни часови Сила
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
ново возило со дигалка со корпа VIPO 18-01 ново возило со дигалка со корпа VIPO 18-01
2
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Возило со дигалка со корпа
Евро Euro 5 Модел ВИПО-18-01-С41 Висина на подигање 18 м Дофат на стрела 12.5 м Носивост 300 кг
Година 2020 Километража 500 км Сила
Украина, Київ
Претплатете се да добивате нови огласи од овој оддел
Со кликнувањето тука, ја прифаќате нашата политика на приватност и корисничкиот договор.
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 1 оглас
Прикажи
Претплати се