Филтри -

Градежни машини VIELHABEN

Резултати од пребарување: 5 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

Градежни машини VIELHABEN: 5 огласа

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Работни часови Сила
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
26.500 € Без ДДВ
Фреза за асфалт
Година 2003 Километража 2667 м/ч Сила 100 кс
Германија, Quickborn
Контактирајте го продавачот
29.800 € Без ДДВ
Фреза за асфалт
Носивост 9 кг
Година 08/2009 Километража 1218 м/ч Сила 120 кс
Германија, Quickborn
Претплатете се да добивате нови огласи од овој оддел
Со кликнувањето тука, ја прифаќате нашата политика на приватност и корисничкиот договор.
Контактирајте го продавачот
98.500 € Без ДДВ
Фреза за асфалт
Година 2006 Километража 2648 м/ч Сила 482 кс
Германија, Quickborn
Контактирајте го продавачот
7.169 € PLN 33.000 PLN
Машина за сечење асфалт
Година Километража 1247 м/ч Сила
Полска, Boronów
Контактирајте го продавачот
32.800 € Без ДДВ
Фреза за асфалт
Година 09/2007 Километража 2091 м/ч Сила 100 кс
Германија, Quickborn
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 5 огласа
Прикажи
Претплати се