Филтри -

Градежни машини VICARIO од Европа

Резултати од пребарување: 8 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

Градежни машини VICARIO: 8 огласа

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите Километража ⬊ Километража ⬈
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
75.000 € Без ДДВ
Кула кран
Дофат на стрела 22 м Носивост 1800 кг Капацитет на крајот на стрелата 600 т
Година 2021 Километража Сила 6 kW
Полска, Wisznia Mała
Контактирајте го продавачот
169.000 € Без ДДВ
Автодигалка
Модел OMV40A
Година 2021 Километража Сила
Полска, Wisznia Mała
Претплатете се да добивате нови огласи од овој оддел
Со кликнувањето тука, ја прифаќате нашата политика на приватност и корисничкиот договор.
Контактирајте го продавачот
97.000 € Без ДДВ
Автодигалка
Висина на подигање 17.2 м Дофат на стрела 21 м Носивост 1800 кг Капацитет на крајот на стрелата 0.6 т Брзина на подигање на товар 13.5 м/мин
Година 2021 Километража Сила
Полска, Wisznia Mała
Контактирајте го продавачот
79.000 € Без ДДВ
Кула кран
Висина на подигање 17.2 м Дофат на стрела 24 м Носивост 1800 кг Капацитет на крајот на стрелата 0.5 т Брзина на подигање на товар 6.7 м/мин
Година 2020 Километража Сила
Полска, Wisznia Mała
Контактирајте го продавачот
52.500 € Без ДДВ
Кула кран
Висина на подигање 21 м Дофат на стрела 15 м Носивост 1500 кг Капацитет на крајот на стрелата 0.35 т Брзина на подигање на товар 27 м/мин
Година 2020 Километража Сила 3 kW
Полска, Wisznia Mała
Контактирајте го продавачот
139.000 € Без ДДВ
Кула кран
Модел OMV 340 Висина на подигање 41 м
Година 2021 Километража Сила
Полска, Wisznia Mała
Контактирајте го продавачот
149.000 € Без ДДВ
Автодигалка
Година 2021 Километража Сила
Полска, Wisznia Mała
кула кран VICARIO OMV 185.8 кула кран VICARIO OMV 185.8 кула кран VICARIO OMV 185.8
3
Контактирајте го продавачот
17.000 €
Кула кран
Висина на подигање 19 м Дофат на стрела 28.2 м Носивост 2000 кг
Година 1993 Километража Сила
Романија
Партнерска програма на Machineryline
Станете наш партнер и бидете наградени за секој привлечен клиент
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 8 огласа
Прикажи
Претплати се