Филтри -

Градежни машини VIBROMAX од Германија

Резултати од пребарување: 7 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

Градежни машини VIBROMAX од Германија: 7 огласа

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите Километража ⬊ Километража ⬈
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
37.000 €
Вибрационен валјак за земја
Носивост 7300 кг
Година 2007 Километража 990 м/ч Сила 81.58 кс
Германија, Eltmann
Контактирајте го продавачот
10.000 €
Компактор
Носивост 1500 кг
Година 2006 Километража 86 м/ч Сила 23.11 кс
Германија, Eltmann
Претплатете се да добивате нови огласи од овој оддел
Со кликнувањето тука, ја прифаќате нашата политика на приватност и корисничкиот договор.
Контактирајте го продавачот
42.000 €
Вибрационен валјак за земја
Носивост 7300 кг
Година 2009 Километража 1171 м/ч Сила 81.58 кс
Германија, Eltmann
вибро плоча VIBROMAX Rüttelplatte вибро плоча VIBROMAX Rüttelplatte
2
Контактирајте го продавачот
180 €
Вибро плоча
Година 1999 Километража Сила
Германија, Lübbecke
Контактирајте го продавачот
аукција аукција
Компактор
Година Километража Сила
Германија, Dormagen
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Вибрационен валјак за земја
Година 1988 Километража 2440 м/ч Сила
Германија, Halver
Контактирајте го продавачот
1.200 € Без ДДВ
Мини валјак за асфалт
Година 1994 Километража Сила
Германија, Niederfullbach bei Coburg
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 7 огласа
Прикажи
Претплати се