Филтри -

Градежни машини VIBROMAX од Европа

Резултати од пребарување: 21 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

Градежни машини VIBROMAX: 21 огласа

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите Километража ⬊ Километража ⬈
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
аукција аукција
Мини валјак за асфалт
Година Километража 4066 км Сила
Шпанија, Ocana
Контактирајте го продавачот
16.000 €
Вибрационен валјак за земја
Година 1996 Километража 7900 м/ч Сила
Шпанија, Madridejos
Претплатете се да добивате нови огласи од овој оддел
Со кликнувањето тука, ја прифаќате нашата политика на приватност и корисничкиот договор.
Контактирајте го продавачот
37.000 €
Вибрационен валјак за земја
Носивост 7300 кг
Година 2007 Километража 990 м/ч Сила 81.58 кс
Германија, Eltmann
Контактирајте го продавачот
10.000 €
Компактор
Носивост 1500 кг
Година 2006 Километража 86 м/ч Сила 23.11 кс
Германија, Eltmann
Контактирајте го продавачот
42.000 €
Вибрационен валјак за земја
Носивост 7300 кг
Година 2009 Километража 1171 м/ч Сила 81.58 кс
Германија, Eltmann
Контактирајте го продавачот
17.000 € Без ДДВ
Вибрационен валјак за земја
Година 1999 Километража Сила 56 kW
Романија, Bihor
Контактирајте го продавачот
3.500 €
Валјак за асфалт
Година 2007 Километража Сила 6.5 kW
Романија, Bihor
вибро плоча VIBROMAX 1300 AVS вибро плоча VIBROMAX 1300 AVS вибро плоча VIBROMAX 1300 AVS
3
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Вибро плоча
Година Километража Сила
Италија, Tortolì
Контактирајте го продавачот
29.900 € Без ДДВ
Вибрационен валјак за земја
Година 2005 Километража 6500 м/ч Сила
Романија, Cosbuc
вибро плоча VIBROMAX Rüttelplatte вибро плоча VIBROMAX Rüttelplatte
2
Контактирајте го продавачот
180 €
Вибро плоча
Година 1999 Километража Сила
Германија, Lübbecke
Контактирајте го продавачот
аукција аукција
Компактор
Година Километража Сила
Германија, Dormagen
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Валјак за асфалт
Година 01/1990 Километража 2262 м/ч Сила
Холандија, Rucphen
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Валјак за асфалт
Година 01/1992 Километража 1577 м/ч Сила
Холандија, Rucphen
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Валјак за асфалт
Година 01/1992 Километража 3471 м/ч Сила
Холандија, Rucphen
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Влечен валјак
Година 1990-01-01 Километража Сила
Холандија, Etten-Leur
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 21 огласа
Прикажи
Претплати се