Филтри -

Градежни машини VF Venieri

Резултати од пребарување: 22 огласа
Прикажи
Филтер
Сортирање: Датум на објавување ⬊
Датум на објавување ⬊ Датум на објавување ⬈ Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите Километража ⬊ Километража ⬈

22 огласа: Градежни машини VF Venieri

Сортирање: Датум на објавување ⬊
Датум на објавување ⬊ Датум на објавување ⬈ Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите Километража ⬊ Километража ⬈
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Багер-натоварувач
Година 1991 Километража 2488 м/ч Сила
Италија, Rome
Контактирајте го продавачот
120.900 € Со вклучен ДДВ
Багер-натоварувач
Евро Euro 2 Носивост 4100 кг Брзина 40 км/ч
Година 06/2023 Километража Сила
Украина, Kyiv
Marketing agency for dealers of special machinery Marketing agency for dealers of special machinery
Marketing agency for dealers of special machinery
Increase your sales with Google and Facebook ads
Дознај повеќе
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Багер-натоварувач
Година Километража Сила
Италија, Cercola (Na)
натоварувач со тркала VF Venieri 5,63C TIL LEIE
1
Контактирајте го продавачот
2.434 € NOK 29.000 NOK
Натоварувач со тркала
Носивост 4150 кг
Година 2018 Километража Сила
Норвешка
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Багер-натоварувач
Година 1994 Километража Сила
Италија, Tortolì
багер-натоварувач VF Venieri 6.33 за делови багер-натоварувач VF Venieri 6.33 за делови багер-натоварувач VF Venieri 6.33 за делови
3
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Багер-натоварувач
Година Километража Сила
Шпанија
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Багер-натоварувач
Година Километража Сила
Шпанија
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Натоварувач со тркала
Година 2004 Километража 9043 м/ч Сила
Холандија, Cuijk
Контактирајте го продавачот
13.860 € HUF 5.400.000 HUF
Натоварувач со тркала
Година 2003 Километража 14 м/ч Сила
Унгарија, Kecskemet
Контактирајте го продавачот
54.920 € PLN 235.000 PLN
Натоварувач со тркала
Година 2024 Километража 10 м/ч Сила
Полска, Łagiewniki Nowe
Контактирајте го продавачот
63.100 € PLN 270.000 PLN
Натоварувач со тркала
Година 2024 Километража 12 м/ч Сила
Полска, Łagiewniki Nowe
Контактирајте го продавачот
69.880 € PLN 299.000 PLN
Натоварувач со тркала
Година 2024 Километража 12 м/ч Сила
Полска, Łagiewniki Nowe
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Багер-натоварувач
Година 2023 Километража 5 м/ч Сила
Италија, Cuneo
Контактирајте го продавачот
35.500 € Без ДДВ
Багер-натоварувач
Брзина 20 км/ч
Година 2017 Километража 1800 м/ч Сила
Романија, Cluj-Napoca
багер-натоварувач VF Venieri  ( for parts ) за делови багер-натоварувач VF Venieri  ( for parts ) за делови багер-натоварувач VF Venieri  ( for parts ) за делови
3
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Багер-натоварувач
Година 2008 Километража Сила
Романија, Seini, Maramures
Контактирајте го продавачот
36.000 € NOK 429.000 NOK
Натоварувач со тркала
Година 2018 Километража 1254 м/ч Сила
Норвешка
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Натоварувач со тркала
Година 2011 Километража Сила
Италија, FANO (PU)
Контактирајте го продавачот
159.000 € Без ДДВ
Натоварувач со тркала
Носивост 2500 кг
Година 2022 Километража 7 м/ч Сила
Италија, Cuneo
Контактирајте го продавачот
48.380 € PLN 207.000 PLN
Натоварувач со тркала
Носивост 3800 кг
Година 2019 Километража 170 м/ч Сила
Полска, Łagiewniki Nowe
Контактирајте го продавачот
110.000 € Без ДДВ
Натоварувач со тркала
Година 2022 Километража 5 м/ч Сила
Италија, Cuneo
Контактирајте го продавачот
83.000 € Без ДДВ
Натоварувач со тркала
Година 2022 Километража 3 м/ч Сила
Италија, Cuneo
багер-натоварувач VF Venieri 10.33
1
Контактирајте го продавачот
24.000 €
Багер-натоварувач
Година 2002 Километража 6591 м/ч Сила
Италија, Albinea
Партнерска програма на Machineryline
Станете наш партнер и бидете наградени за секој привлечен клиент
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 22 огласа
Прикажи