Филтри -

Градежни машини VF VENIERI од Италија

Резултати од пребарување: 15 огласа
Прикажи
Добијте нови резултати од пребарувањето:
Претплати се
Филтер

Градежни машини VF VENIERI од Италија: 15 огласа

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите Километража ⬊ Километража ⬈
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
багер-натоварувач VF VENIERI 10.33
1
Контактирајте го продавачот
19.800 €
Багер-натоварувач
Година 2002 Километража 6591 м/ч Сила
Италија, Albinea
Контактирајте го продавачот
25.000 €
Натоварувач со тркала
Висина на подигање 3.25 м
Година 2005 Километража 2434 м/ч Сила 67 кс
Италија, Serrapetrona (Macerata)
Претплатете се да добивате нови огласи од овој оддел
Со кликнувањето тука, ја прифаќате нашата политика на приватност и корисничкиот договор.
Контактирајте го продавачот
26.000 €
Багер-натоварувач
Висина на подигање 3.08 м Брзина 33 км/ч
Година 2007 Километража 2388 м/ч Сила 86 кс
Италија, Serrapetrona (Macerata)
Контактирајте го продавачот
27.000 €
Багер-натоварувач
Висина на подигање 3.08 м
Година 2007 Километража 2619 м/ч Сила 86 кс
Италија, Serrapetrona (Macerata)
Контактирајте го продавачот
22.000 €
Багер-натоварувач
Висина на подигање 3.5 м
Година 2002 Километража 4822 м/ч Сила 88 кс
Италија, Serrapetrona (Macerata)
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Натоварувач со тркала
Година 2005 Километража Сила
Италија, Roma
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Багер-натоварувач
Година 1999 Километража 5396 м/ч Сила
Италија, Roma
Контактирајте го продавачот
25.000 €
Натоварувач со тркала
Висина на подигање 3.53 м Брзина 36 км/ч
Година 2004 Километража 4850 м/ч Сила 94 кс
Италија, Serrapetrona (Macerata)
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Багер-натоварувач
Година 1994 Километража Сила
Италија, Tortolì
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Багер-натоварувач
Година 1993 Километража 5900 м/ч Сила
Италија, Cercola (Na)
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Натоварувач со тркала
Година 2001 Километража Сила
Италија, Roma
Контактирајте го продавачот
19.000 €
Натоварувач со тркала
Година 2007 Километража 2238 м/ч Сила
Италија, Roma
Контактирајте го продавачот
23.000 €
Натоварувач со тркала
Година 2005 Километража 2500 м/ч Сила
Италија, Roma
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Багер-натоварувач
Година 1999 Километража 4370 м/ч Сила
Италија, Roma
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Багер-натоварувач
Година 1991 Километража 2488 м/ч Сила 81 кс
Италија, Rome
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 15 огласа
Прикажи
Добијте нови резултати од пребарувањето:
Претплати се