Филтри -

Градежни машини VF VENIERI од Европа

Резултати од пребарување: 31 огласа
Прикажи
Добијте нови резултати од пребарувањето:
Претплати се
Филтер

Градежни машини VF VENIERI: 31 огласа

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите Километража ⬊ Километража ⬈
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
5.300 € Со вклучен ДДВ
Натоварувач со тркала
Година Километража Сила
Романија, Horia
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Багер-натоварувач
Година 1993 Километража 5900 м/ч Сила
Италија, Cercola (Na)
Претплатете се да добивате нови огласи од овој оддел
Со кликнувањето тука, ја прифаќате нашата политика на приватност и корисничкиот договор.
Контактирајте го продавачот
7.000 €
Багер-натоварувач
Година 1992 Километража 6539 м/ч Сила 52 кс
Италија, Serrapetrona (Macerata)
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Натоварувач со тркала
Година 2022 Километража 5 м/ч Сила
Италија, Cuneo
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Натоварувач со тркала
Година 2022 Километража 3 м/ч Сила
Италија, Cuneo
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Багер-натоварувач
Година 1991 Километража 2488 м/ч Сила 81 кс
Италија, Rome
Контактирајте го продавачот
аукција 5.000 € Без ДДВ
Натоварувач со тркала
Година 01/2002 Километража 3946 м/ч Сила 45 кс
Белгија, Antwerpen
Контактирајте го продавачот
аукција 3.500 € Без ДДВ
Багер-натоварувач
Година 01/1998 Километража 3930 м/ч Сила 37 кс
Белгија, Antwerpen
багер-натоварувач VF VENIERI 10.33
1
Контактирајте го продавачот
19.800 €
Багер-натоварувач
Година 2002 Километража 6591 м/ч Сила
Италија, Albinea
Контактирајте го продавачот
22.250 € Без ДДВ
Натоварувач со тркала
Година 2008 Километража Сила
Холандија, Hapert
Контактирајте го продавачот
25.000 €
Натоварувач со тркала
Висина на подигање 3.25 м
Година 2005 Километража 2434 м/ч Сила 67 кс
Италија, Serrapetrona (Macerata)
Контактирајте го продавачот
26.000 €
Багер-натоварувач
Висина на подигање 3.08 м Брзина 33 км/ч
Година 2007 Километража 2388 м/ч Сила 86 кс
Италија, Serrapetrona (Macerata)
Контактирајте го продавачот
22.000 €
Багер-натоварувач
Висина на подигање 3.5 м
Година 2002 Километража 4822 м/ч Сила 88 кс
Италија, Serrapetrona (Macerata)
Контактирајте го продавачот
аукција 5.000 €
Натоварувач со тркала
Година 2017 Километража Сила 101 кс
Холандија, External Locations
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Натоварувач со тркала
Година 2005 Километража Сила
Италија, Roma
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 31 огласа
Прикажи
Добијте нови резултати од пребарувањето:
Претплати се