Филтри -

Градежни машини VF VENIERI

Резултати од пребарување: 28 огласа
Прикажи
Добијте нови резултати од пребарувањето:
Претплати се
Филтер

Градежни машини VF VENIERI: 28 огласа

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите Километража ⬊ Километража ⬈
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
аукција 3.500 € Без ДДВ
Багер-натоварувач
Година 01/1998 Километража 3930 м/ч Сила 37 кс
Белгија, Antwerpen
Контактирајте го продавачот
аукција 97,45 € NOK 1.000 NOK
Натоварувач со тркала
Година 2006 Километража 3845 м/ч Сила 90 кс
Норвешка, Lillehammer
Претплатете се да добивате нови огласи од овој оддел
Со кликнувањето тука, ја прифаќате нашата политика на приватност и корисничкиот договор.
Контактирајте го продавачот
5.300 € Со вклучен ДДВ
Натоварувач со тркала
Година Километража Сила
Романија, Horia
багер-натоварувач VF VENIERI 10.33
1
Контактирајте го продавачот
19.800 €
Багер-натоварувач
Година 2002 Километража 6591 м/ч Сила
Италија, Albinea
Контактирајте го продавачот
22.250 € Без ДДВ
Натоварувач со тркала
Година 2008 Километража Сила
Холандија, Hapert
Контактирајте го продавачот
25.000 €
Натоварувач со тркала
Висина на подигање 3.25 м
Година 2005 Километража 2434 м/ч Сила 67 кс
Италија, Serrapetrona (Macerata)
Контактирајте го продавачот
26.000 €
Багер-натоварувач
Висина на подигање 3.08 м Брзина 33 км/ч
Година 2007 Километража 2388 м/ч Сила 86 кс
Италија, Serrapetrona (Macerata)
Контактирајте го продавачот
27.000 €
Багер-натоварувач
Висина на подигање 3.08 м
Година 2007 Километража 2619 м/ч Сила 86 кс
Италија, Serrapetrona (Macerata)
Контактирајте го продавачот
22.000 €
Багер-натоварувач
Висина на подигање 3.5 м
Година 2002 Километража 4822 м/ч Сила 88 кс
Италија, Serrapetrona (Macerata)
Контактирајте го продавачот
аукција 5.000 €
Натоварувач со тркала
Година 2017 Километража Сила 101 кс
Холандија, External Locations
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Натоварувач со тркала
Година 2005 Километража Сила
Италија, Roma
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Багер-натоварувач
Година 1999 Километража 5396 м/ч Сила
Италија, Roma
Контактирајте го продавачот
25.000 €
Натоварувач со тркала
Висина на подигање 3.53 м Брзина 36 км/ч
Година 2004 Километража 4850 м/ч Сила 94 кс
Италија, Serrapetrona (Macerata)
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Натоварувач со тркала
Година 2006 Километража 3800 м/ч Сила
Луксембург, RUMELANGE
Контактирајте го продавачот
21.500 € Без ДДВ
Багер-натоварувач
Година 2004 Километража 4600 м/ч Сила
Романија, Bihor
Партнерска програма на Machineryline
Станете наш партнер и бидете наградени за секој привлечен клиент
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 28 огласа
Прикажи
Добијте нови резултати од пребарувањето:
Претплати се