Филтри -

Градежни машини VERMEER од Полска

Резултати од пребарување: 18 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

Градежни машини VERMEER од Полска: 18 огласа

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Работни часови Сила
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
25.080 € PLN 115.000 PLN
Машина за хоризонтално дупчење
Година 2005 Километража 3100 м/ч Сила
Полска, Żukowo
Контактирајте го продавачот
12.000 € Без ДДВ
Тренчер
Година 2002 Километража Сила
Полска, Sochaczew
Претплатете се да добивате нови огласи од овој оддел
Со кликнувањето тука, ја прифаќате нашата политика на приватност и корисничкиот договор.
Контактирајте го продавачот
31.600 € PLN 144.900 PLN
Машина за хоризонтално дупчење
Година 2012 Километража 9185 м/ч Сила
Полска, Międzybrodzie Bialskie
багер со предниот лопата VERMEER багер со предниот лопата VERMEER
2
Контактирајте го продавачот
22.900 € PLN 105.000 PLN
Багер со предниот лопата
Година Километража Сила
Полска, Kościan
Контактирајте го продавачот
47.900 € Без ДДВ
Машина за дупчење
Година 06/2007 Километража 4351 м/ч Сила
Полска, ŁAZISKA GÓRNE
Контактирајте го продавачот
49.730 € PLN 228.000 PLN
Машина за хоризонтално дупчење
Година 2007 Километража 10400 м/ч Сила
Полска, Podolsze
Adamex Spółka Jawna A.K.W. Kosowscy
Продавач на Machineryline: 6 години
машина за хоризонтално дупчење VERMEER  D36x50 DR2 машина за хоризонтално дупчење VERMEER  D36x50 DR2 машина за хоризонтално дупчење VERMEER  D36x50 DR2
3
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Машина за хоризонтално дупчење
Година 2013 Километража 1300 м/ч Сила
Полска, Kraków
машина за хоризонтално дупчење VERMEER  D750x900
1
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Машина за хоризонтално дупчење
Година 2011 Километража Сила
Полска, Kraków
Контактирајте го продавачот
61.070 € PLN 280.000 PLN
Машина за хоризонтално дупчење
Година 2009 Километража Сила
Полска, Gorlice
Контактирајте го продавачот
98.150 € PLN 450.000 PLN
Машина за дупчење
Година 2009 Километража Сила
Полска, Gorlice
Контактирајте го продавачот
100 € / ден
Тренчер
Година 06/2012 Километража 1100 м/ч Сила 50 кс
Полска, Ciechanów
Контактирајте го продавачот
16.500 € Без ДДВ
Тренчер
Година 2007 Километража 750 м/ч Сила 42 кс
Полска, Sochaczew
Контактирајте го продавачот
26.170 € PLN 120.000 PLN
Тренчер
Година 06/2014 Километража 780 м/ч Сила 40 кс
Полска, Ciechanów
Контактирајте го продавачот
6.500 € Без ДДВ
Тренчер
Година 06/2012 Километража Сила
Полска, Ciechanów
Контактирајте го продавачот
30.080 € PLN 137.900 PLN
Машина за хоризонтално дупчење
Година 2000 Километража 8000 м/ч Сила
Полска, Piłatka
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 18 огласа
Прикажи
Претплати се