Филтри -

Градежни машини VERMEER од Кина

Резултати од пребарување: 21 огласа
Прикажи
Добијте нови резултати од пребарувањето:
Претплати се
Филтер

Градежни машини VERMEER од Кина: 21 огласа

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите Километража ⬊ Километража ⬈
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
машина за хоризонтално дупчење VERMEER D33  150m
1
Контактирајте го продавачот
1 €
Машина за хоризонтално дупчење
Година 2013 Километража Сила
Кина, shanghai
машина за хоризонтално дупчење VERMEER C300VBM машина за хоризонтално дупчење VERMEER C300VBM машина за хоризонтално дупчење VERMEER C300VBM
3
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Машина за хоризонтално дупчење
Година 2020 Километража 750 м/ч Сила
Кина, Hefei
Претплатете се да добивате нови огласи од овој оддел
Со кликнувањето тука, ја прифаќате нашата политика на приватност и корисничкиот договор.
машина за хоризонтално дупчење VERMEER D50 машина за хоризонтално дупчење VERMEER D50 машина за хоризонтално дупчење VERMEER D50
3
Контактирајте го продавачот
18.500 €
Машина за хоризонтално дупчење
Година 2013 Километража 3255 м/ч Сила
Кина, Shanghai
машина за хоризонтално дупчење VERMEER D33*34 машина за хоризонтално дупчење VERMEER D33*34
2
Контактирајте го продавачот
1 €
Машина за хоризонтално дупчење
Година 2010 Километража 4550 м/ч Сила
Кина
Контактирајте го продавачот
60.000 US$ EUR ≈ 56.290 €
Машина за дупчење
Година 1999 Километража 3700 м/ч Сила
Кина, Hefei
машина за дупчење VERMEER NAVIGATOR D750X900 машина за дупчење VERMEER NAVIGATOR D750X900 машина за дупчење VERMEER NAVIGATOR D750X900
3
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Машина за дупчење
Година 2009 Километража 3200 м/ч Сила
Кина, Hefei
машина за дупчење VERMEER C430 машина за дупчење VERMEER C430 машина за дупчење VERMEER C430
3
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Машина за дупчење
Година 2019 Километража 900 м/ч Сила
Кина, Hefei
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Тренчер
Година 1998 Километража 2954 м/ч Сила
Кина, Hefei
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Машина за дупчење
Година 2018 Километража 1200 м/ч Сила
Кина, Hefei
нови машина за хоризонтално дупчење VERMEER C360VBM нови машина за хоризонтално дупчење VERMEER C360VBM нови машина за хоризонтално дупчење VERMEER C360VBM
3
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Машина за хоризонтално дупчење
Година 2020 Километража 10 м/ч Сила
Кина, Hefei
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Машина за хоризонтално дупчење
Година 2013 Километража 1250 м/ч Сила
Кина, Hefei
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Машина за хоризонтално дупчење
Година 2021 Километража 5 м/ч Сила
Кина, Hefei
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Машина за дупчење
Година 2006 Километража Сила
Кина, Hefei
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Машина за дупчење
Година Километража 5285 м/ч Сила
Кина, Hefei
Контактирајте го продавачот
210.000 US$ EUR ≈ 197.000 €
Машина за хоризонтално дупчење
Година 2013 Километража 200 м/ч Сила
Кина, Hefei
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 21 огласа
Прикажи
Добијте нови резултати од пребарувањето:
Претплати се