Филтри -

Градежни машини VERMEER од Италија

Резултати од пребарување: 15 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

Градежни машини VERMEER од Италија: 15 огласа

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Работни часови Сила
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
67.000 €
Тренчер
Година 2010 Километража 2945 м/ч Сила 90 kW
Италија, Roma
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Тренчер
Година 2012 Километража 3295 м/ч Сила
Италија, Mazara del Vallo
Претплатете се да добивате нови огласи од овој оддел
Со кликнувањето тука, ја прифаќате нашата политика на приватност и корисничкиот договор.
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Тренчер
Година 2011 Километража 1462 м/ч Сила
Италија, Mazara del Vallo
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Тренчер
Година 2000 Километража 1000 м/ч Сила
Италија, Mazara del Vallo
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Тренчер
Година 2007 Километража 2960 м/ч Сила
Италија, Mazara del Vallo
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Машина за хоризонтално дупчење
Година 2003 Километража 6834 м/ч Сила 225 кс
Италија, Mazara del Vallo
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Тренчер
Година 1998 Километража 1539 м/ч Сила
Италија, Mazara del Vallo
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Тренчер
Година 2000 Километража 2863 м/ч Сила
Италија, Mazara del Vallo
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Тренчер
Година 2019 Километража 1400 м/ч Сила
Италија, Mazara del Vallo
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Тренчер
Година 2002 Километража 5098 м/ч Сила
Италија, Mazara del Vallo
Контактирајте го продавачот
59.000 € Без ДДВ
Тренчер
Година 1989 Километража 6520 м/ч Сила
Италија, Cuneo
Контактирајте го продавачот
48.000 €
Тренчер
Година 2000 Километража 1190 м/ч Сила
Италија, Roma
мини натоварувач гасеничар VERMEER  S600TX мини натоварувач гасеничар VERMEER  S600TX мини натоварувач гасеничар VERMEER  S600TX
3
Контактирајте го продавачот
19.500 €
Мини натоварувач гасеничар
Година 2008 Километража 109 м/ч Сила
Италија, Roma
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Тренчер
Година 2004 Километража 2307 м/ч Сила
Италија, Mazara del Vallo
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Тренчер
Година 2003 Километража 1656 м/ч Сила
Италија, Mazara del Vallo
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 15 огласа
Прикажи
Претплати се