Филтри -

Градежни машини VERMEER од Холандија

Резултати од пребарување: 15 огласа
Прикажи
Добијте нови резултати од пребарувањето:
Претплати се
Филтер

Градежни машини VERMEER од Холандија: 15 огласа

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите Километража ⬊ Километража ⬈
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
машина за хоризонтално дупчење VERMEER  D100x140
1
Контактирајте го продавачот
299.000 € Без ДДВ
Машина за хоризонтално дупчење
Година 2013 Километража 4409 м/ч Сила
Холандија, Goes
Контактирајте го продавачот
95.000 €
Машина за хоризонтално дупчење
Година 2012 Километража 5138 м/ч Сила
Холандија, Goes
Претплатете се да добивате нови огласи од овој оддел
Со кликнувањето тука, ја прифаќате нашата политика на приватност и корисничкиот договор.
Контактирајте го продавачот
27.950 € Без ДДВ
Тренчер
Година 2004-01-01 Километража 2567 м/ч Сила
Холандија, Goor
Контактирајте го продавачот
10.900 € Без ДДВ
Тренчер
Година Километража 995 м/ч Сила 33 kW
Холандија, Borne
Контактирајте го продавачот
17.500 € Без ДДВ
Друга градежна машина
Година 01/2006 Километража 3216 м/ч Сила
Холандија, Almelo
Контактирајте го продавачот
109.000 € Без ДДВ
Машина за дупчење
Година 2011-01-01 Километража 1750 м/ч Сила 179 кс
Холандија, Veldhoven
машина за хоризонтално дупчење VERMEER  D36x50II
1
Контактирајте го продавачот
152.500 € Без ДДВ
Машина за хоризонтално дупчење
Година 2015 Километража 2326 м/ч Сила
Холандија, Goes
Контактирајте го продавачот
167.500 € Без ДДВ
Машина за хоризонтално дупчење
Година 2014 Километража 2080 м/ч Сила
Холандија, Goes
машина за хоризонтално дупчење VERMEER  D20x22 Series II
1
Контактирајте го продавачот
75.000 € Без ДДВ
Машина за хоризонтално дупчење
Година 2012 Километража 3363 м/ч Сила
Холандија, Goes
Контактирајте го продавачот
239.000 € Без ДДВ
Машина за хоризонтално дупчење
Година 2016 Километража 4250 м/ч Сила
Холандија, Goes
машина за хоризонтално дупчење VERMEER  D36x50II
1
Контактирајте го продавачот
129.000 € Без ДДВ
Машина за хоризонтално дупчење
Година 2012 Километража 3977 м/ч Сила
Холандија, Goes
Контактирајте го продавачот
49.500 € Без ДДВ
Машина за хоризонтално дупчење
Година 2008 Километража 3057 м/ч Сила
Холандија, Goes
Контактирајте го продавачот
269.000 € Без ДДВ
Машина за хоризонтално дупчење
Година 2010 Километража 2857 м/ч Сила
Холандија, Goes
Контактирајте го продавачот
37.500 € Без ДДВ
Машина за хоризонтално дупчење
Година 2006 Километража 3776 м/ч Сила
Холандија, Goes
Контактирајте го продавачот
33.000 € Без ДДВ
Машина за хоризонтално дупчење
Година 2005 Километража 480 м/ч Сила
Холандија, Goes
Партнерска програма на Machineryline
Станете наш партнер и бидете наградени за секој привлечен клиент
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 15 огласа
Прикажи
Добијте нови резултати од пребарувањето:
Претплати се