Филтри -

Градежни машини VERMEER од Европа

Резултати од пребарување: 96 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

Градежни машини VERMEER: 96 огласа

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Работни часови Сила
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Тренчер
Година 2012 Километража 3295 м/ч Сила
Италија, Mazara del Vallo
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Машина за хоризонтално дупчење
Година 2000 Километража 1500 м/ч Сила
Белгија
Претплатете се да добивате нови огласи од овој оддел
Со кликнувањето тука, ја прифаќате нашата политика на приватност и корисничкиот договор.
Контактирајте го продавачот
76.000 € Без ДДВ
Машина за хоризонтално дупчење
Година 2015 Километража 4133 м/ч Сила
Германија, Mülsen
Контактирајте го продавачот
72.000 € Без ДДВ
Машина за хоризонтално дупчење
Година 2014 Километража 4885 м/ч Сила
Германија, Mülsen
Контактирајте го продавачот
12.500 € Без ДДВ
Тренчер
Година 2013-01-01 Километража 946 м/ч Сила
Холандија, Zevenbergen
Контактирајте го продавачот
97.500 € Без ДДВ
Машина за хоризонтално дупчење
Година 2017 Километража 2182 м/ч Сила
Холандија, Goes
Контактирајте го продавачот
аукција 51.525 € Без ДДВ
Тренчер
Година 1995 Километража 5927 м/ч Сила
Франција
тренчер VERMEER  T758
1
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Тренчер
Година 1999 Километража 11600 м/ч Сила
Германија, Metten
Контактирајте го продавачот
300.000 € Без ДДВ
Тренчер
Година 2007 Километража 5760 м/ч Сила
Франција, Neuville-Saint-Amand
тренчер VERMEER  RTX1250
1
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Тренчер
Година 2008 Километража 100 м/ч Сила
Холандија, Rotterdam
Контактирајте го продавачот
25.080 € PLN 115.000 PLN
Машина за хоризонтално дупчење
Година 2005 Километража 3100 м/ч Сила
Полска, Żukowo
машина за хоризонтално дупчење VERMEER  D24x40II
1
Контактирајте го продавачот
95.000 € Без ДДВ
Машина за хоризонтално дупчење
Година 2012 Километража 4300 м/ч Сила
Холандија, Goes
машина за хоризонтално дупчење VERMEER  D20x22 Series II
1
Контактирајте го продавачот
76.500 € Без ДДВ
Машина за хоризонтално дупчење
Година Километража 2158 м/ч Сила
Холандија, Goes
машина за хоризонтално дупчење VERMEER  D80x100II машина за хоризонтално дупчење VERMEER  D80x100II машина за хоризонтално дупчење VERMEER  D80x100II
3
Контактирајте го продавачот
149.000 € Без ДДВ
Машина за хоризонтално дупчење
Година 2006 Километража 5540 м/ч Сила
Холандија, Goes
Контактирајте го продавачот
169.000 € Без ДДВ
Машина за хоризонтално дупчење
Година 2013 Километража 3666 м/ч Сила
Холандија, Goes
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 96 огласа
Прикажи
Претплати се