Филтри -

Градежни машини VERMEER

Резултати од пребарување: 129 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

Градежни машини VERMEER: 129 огласа

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Работни часови Сила
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
29.900 € Без ДДВ
Машина за хоризонтално дупчење
Година 06/2012 Километража 3105 м/ч Сила
Полска, ŁAZISKA GÓRNE
Контактирајте го продавачот
аукција 5.873 € DKK 43.700 DKK
Машина за хоризонтално дупчење
Година 2012 Километража Сила
Данска, Storvorde
Претплатете се да добивате нови огласи од овој оддел
Со кликнувањето тука, ја прифаќате нашата политика на приватност и корисничкиот договор.
Контактирајте го продавачот
8.000 € Без ДДВ
Тренчер
Година 2016 Километража 350 м/ч Сила 13 кс
Полска, Sochaczew
машина за хоризонтално дупчење VERMEER  24x40SII машина за хоризонтално дупчење VERMEER  24x40SII машина за хоризонтално дупчење VERMEER  24x40SII
3
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Машина за хоризонтално дупчење
Година Километража Сила
Полска, Iwanowice
Контактирајте го продавачот
67.000 €
Тренчер
Година 2010 Километража 2945 м/ч Сила 90 kW
Италија, Roma
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Машина за дупчење
Година 2021 Километража 10 м/ч Сила
Кина, Hefei
Контактирајте го продавачот
аукција 5.806 € DKK 43.200 DKK
Машина за хоризонтално дупчење
Година 2005 Километража Сила
Данска, Storvorde
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Тренчер
Година 2012 Километража 3295 м/ч Сила
Италија, Mazara del Vallo
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Машина за хоризонтално дупчење
Година 2000 Километража 1500 м/ч Сила
Белгија
Контактирајте го продавачот
76.000 € Без ДДВ
Машина за хоризонтално дупчење
Година 2015 Километража 4133 м/ч Сила
Германија, Mülsen
Контактирајте го продавачот
72.000 € Без ДДВ
Машина за хоризонтално дупчење
Година 2014 Километража 4885 м/ч Сила
Германија, Mülsen
тренчер VERMEER  T655
1
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Тренчер
Година 2012 Километража Сила
Украина, Вища Дубечня
Контактирајте го продавачот
12.500 € Без ДДВ
Тренчер
Година 2013-01-01 Километража 946 м/ч Сила
Холандија, Zevenbergen
Контактирајте го продавачот
97.500 € Без ДДВ
Машина за хоризонтално дупчење
Година 2017 Километража 2182 м/ч Сила
Холандија, Goes
Контактирајте го продавачот
аукција 51.525 € Без ДДВ
Тренчер
Година 1995 Километража 5927 м/ч Сила
Франција
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 129 огласа
Прикажи
Претплати се