Филтри -

Градежни машини Ural - Казахстан

Резултати од пребарување: 0 огласа
Прикажи
Филтер
Сортирање: Датум на објавување ⬊
Датум на објавување ⬊ Датум на објавување ⬈ Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите Километража ⬊ Километража ⬈

0 огласа: Градежни машини Ural - Казахстан

Сортирање: Датум на објавување ⬊
Датум на објавување ⬊ Датум на објавување ⬈ Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите Километража ⬊ Километража ⬈

Други марки во делот "Градежни машини - Казахстан"

Контактирајте го продавачот
77.000 € Без ДДВ
Машина за набивање столбови
Година 2024 Километража Сила
Казахстан, Boscobel
нови кула кран Zoomlion WA6013-8
1
Контактирајте го продавачот
99.000 US$ EUR ≈ 90.910 €
Кула кран
Висина на подигање 60 м Носивост 8000 кг
Година 2024 Километража Сила
Казахстан, Almaty
Marketing agency for dealers of special machinery Marketing agency for dealers of special machinery
Marketing agency for dealers of special machinery
Increase your sales with Google and Facebook ads
Дознај повеќе
Контактирајте го продавачот
85.000 US$ EUR ≈ 78.050 €
Автодигалка
Евро Euro 6 Модел ZTC 250A562 Висина на подигање 49 м Носивост 25000 кг
Година 2024 Километража Сила
Казахстан, Almaty
Контактирајте го продавачот
24.000 US$ EUR ≈ 22.040 €
Валјак со гуми
Година 2004 Километража Сила
Казахстан, Карагандинская область, поселок Осакаровка
Контактирајте го продавачот
740.000 US$ EUR ≈ 679.500 €
Финишер за бетон
Година 2010 Километража Сила
Казахстан, Astana
асфалт павер гасеничар Vögele 2100-2
1
Контактирајте го продавачот
256.000 US$ EUR ≈ 235.100 €
Асфалт павер гасеничар
Година 2014 Километража Сила
Казахстан, Карагандинская область, поселок Осакаровка
Контактирајте го продавачот
24.000 US$ EUR ≈ 22.040 €
Валјак за асфалт
Година 2001 Километража Сила
Казахстан, Карагандинская область, поселок Осакаровка
валјак со гуми XCMG XP163 валјак со гуми XCMG XP163 валјак со гуми XCMG XP163
3
Контактирајте го продавачот
43.000 US$ EUR ≈ 39.490 €
Валјак со гуми
Година 2016 Километража 2900 м/ч Сила
Казахстан, Astana
Контактирајте го продавачот
150.000 US$ EUR ≈ 137.700 €
Финишер за бетон
Година 2009 Километража Сила
Казахстан, Карагандинская область, поселок Осакаровка
Контактирајте го продавачот
45.000 US$ EUR ≈ 41.320 €
Валјак за асфалт
Година 2010 Километража Сила
Казахстан, Карагандинская область, поселок Осакаровка
Контактирајте го продавачот
46.000 US$ EUR ≈ 42.240 €
Валјак за асфалт
Година 2011 Километража Сила
Казахстан, Карагандинская область, поселок Осакаровка
Контактирајте го продавачот
120.000 US$ EUR ≈ 110.200 €
Финишер за бетон
Година 2010 Километража Сила
Казахстан, Карагандинская область, поселок Осакаровка
Контактирајте го продавачот
150.000 US$ EUR ≈ 137.700 €
Финишер за бетон
Година 2000 Километража Сила
Казахстан, Astana
Контактирајте го продавачот
36.000 €
Машина за дупчење
Година 04/2024 Километража Сила
Казахстан, Kostanay
Контактирајте го продавачот
2.950 €
Машина за дупчење
Година 03/2023 Километража Сила
Казахстан, Kostanay
Контактирајте го продавачот
18.000 € Без ДДВ
Машина за дупчење
Година 04/2024 Километража Сила
Казахстан, Kostanay
нови машина за дупчење со кран Pride URB 2A2 нови машина за дупчење со кран Pride URB 2A2 нови машина за дупчење со кран Pride URB 2A2
3
Контактирајте го продавачот
36.000 €
Машина за дупчење со кран
Година 03/2023 Километража Сила
Казахстан, Kostanay
Контактирајте го продавачот
130.000 €
Машина за дупчење
Година 03/2023 Километража Сила
Казахстан, Kostanay
Контактирајте го продавачот
112.000 € Со вклучен ДДВ
Машина за хоризонтално дупчење
Година 2023 Километража Сила
Казахстан, Kostanay
Контактирајте го продавачот
156.000 €
Машина за дупчење
Година 03/2023 Километража Сила
Казахстан, Kostanay
Контактирајте го продавачот
45.000 €
Машина за дупчење
Година 06/2023 Километража Сила
Казахстан, Kostanay
Контактирајте го продавачот
43.370 € KZT 22.410.000 KZT
Фабрика за бетон
Година Километража Сила
Казахстан, Tasken
нови фабрика за бетон OZAT BDS 25 Compact нови фабрика за бетон OZAT BDS 25 Compact нови фабрика за бетон OZAT BDS 25 Compact
3
Контактирајте го продавачот
41.300 € KZT 21.340.000 KZT
Фабрика за бетон
Година Километража Сила
Казахстан, Tasken
Контактирајте го продавачот
34.490 € KZT 17.820.000 KZT
Фабрика за бетон
Година Километража Сила
Казахстан, Tasken
Контактирајте го продавачот
6.000 US$ EUR ≈ 5.510 €
Фабрика за бетон
Година 05/1983 Километража 60 м/ч Сила
Казахстан, Nur-Sultan
Партнерска програма на Machineryline
Станете наш партнер и бидете наградени за секој привлечен клиент
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 0 огласа
Прикажи