Филтри -

Градежни машини Ural

Резултати од пребарување: 4 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

4 огласа: Градежни машини Ural

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите Километража ⬊ Километража ⬈
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Возило со дигалка со корпа
Евро Euro 3 Висина на подигање 32 м Дофат на стрела 21 м
Година Километража Сила
Украина, Kyiv
Контактирајте го продавачот
167.000 US$ EUR ≈ 158.500 €
Машина за дупчење
Година 2023 Километража Сила
Белорусија, Minsk
Контактирајте го продавачот
167.000 US$ EUR ≈ 158.500 €
Автодигалка
Носивост 8000 кг
Година 2023 Километража Сила
Белорусија, Minsk
Контактирајте го продавачот
240.000 € Без ДДВ
Багер со предниот лопата
Година Километража Сила
Бугарија, BURGAZ
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 4 огласа
Прикажи
Претплати се