Филтри -

Градежни машини Universal

Резултати од пребарување: 5 огласа
Прикажи
Филтер
Сортирање: Датум на објавување ⬊
Датум на објавување ⬊ Датум на објавување ⬈ Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите Километража ⬊ Километража ⬈

5 огласа: Градежни машини Universal

Сортирање: Датум на објавување ⬊
Датум на објавување ⬊ Датум на објавување ⬈ Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите Километража ⬊ Километража ⬈
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Машина за хоризонтално дупчење
Евро Euro 5
Година 01/2022 Километража Сила
Германија, Stockelsdorf
нови машина за хоризонтално дупчење Universal UNIMIX 13.0 нови машина за хоризонтално дупчење Universal UNIMIX 13.0
2
Контактирајте го продавачот
9.700 € Без ДДВ
Машина за хоризонтално дупчење
Година 2022 Километража Сила
Германија, Goldenstädt
Marketing agency for dealers of special machinery Marketing agency for dealers of special machinery
Marketing agency for dealers of special machinery
Increase your sales with Google and Facebook ads
Дознај повеќе
нови натоварувач со тркала Universal Robust нови натоварувач со тркала Universal Robust
2
ВИДЕО
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Натоварувач со тркала
Година Километража Сила
Белорусија, Minsk
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Машина за хоризонтално дупчење
Година 2022 Километража Сила
Полска, Krakow
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Машина за хоризонтално дупчење
Година 2022 Километража Сила
Полска, Krakow
Партнерска програма на Machineryline
Станете наш партнер и бидете наградени за секој привлечен клиент
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 5 огласа
Прикажи