Филтри -

Градежни машини URAL од Русија

Резултати од пребарување: 28 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

Градежни машини URAL од Русија: 28 огласа

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите Километража ⬊ Километража ⬈
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
автодигалка Ivanovets КС-35714 на шасија URAL автодигалка Ivanovets КС-35714 на шасија URAL
2
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Автодигалка
Марка на кран Ivanovets Модел КС-35714
Година 2004 Километража Сила
Русија, Шадринск
Контактирајте го продавачот
62.860 € RUB 5.250.000 RUB
Машина за дупчење
Година 2021 Километража Сила
Русија, Челябинская область, город Миасс
Претплатете се да добивате нови огласи од овој оддел
Со кликнувањето тука, ја прифаќате нашата политика на приватност и корисничкиот договор.
нови автодигалка URAL 4320 нови автодигалка URAL 4320
2
Контактирајте го продавачот
77.830 € RUB 6.500.000 RUB
Автодигалка
Година 2021 Километража 1500 км Сила
Русија, Челябинская область, город Миасс
булдожер URAL булдожер URAL булдожер URAL
3
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Булдожер
Година 2019 Километража Сила
Русија, Челябинск
Контактирајте го продавачот
148.500 € RUB 12.400.000 RUB
Машина за производство на бетонски блокови
Година 2021 Километража Сила
Русија, Челябинская обл. г. Златоуст
Контактирајте го продавачот
27.640 € RUB 2.308.000 RUB
Машина за производство на бетонски блокови
Година 2021 Километража Сила
Русија, Челябинская обл. г. Златоуст
Контактирајте го продавачот
51.130 € RUB 4.270.000 RUB
Машина за производство на бетонски блокови
Година 2021 Километража Сила
Русија, Челябинская обл. г. Златоуст
Контактирајте го продавачот
29.080 € RUB 2.429.000 RUB
Фабрика за бетон
Година 2021 Километража Сила
Русија, Челябинская обл. г. Златоуст
Контактирајте го продавачот
12.570 € RUB 1.050.000 RUB
Фабрика за бетон
Година 2021 Километража Сила
Русија, Челябинская обл. г. Златоуст
Контактирајте го продавачот
31.050 € RUB 2.593.000 RUB
Машина за производство на бетонски блокови
Година 2021 Километража Сила
Русија, Челябинская обл. г. Златоуст
Контактирајте го продавачот
37.720 € RUB 3.150.000 RUB
Машина за производство на бетонски блокови
Година 2021 Километража Сила
Русија, Челябинская обл. г. Златоуст
Контактирајте го продавачот
13.770 € RUB 1.150.000 RUB
Фабрика за бетон
Година 2021 Километража Сила
Русија, Челябинская обл. г. Златоуст
Контактирајте го продавачот
29.770 € RUB 2.487.000 RUB
Машина за производство на бетонски блокови
Година 2021 Километража Сила
Русија, Челябинская обл. г. Златоуст
Контактирајте го продавачот
44.540 € RUB 3.720.000 RUB
Фабрика за бетон
Година 2021 Километража Сила
Русија, Челябинская обл. г. Златоуст
Контактирајте го продавачот
6.141 € RUB 512.800 RUB
Машина за производство на бетонски блокови
Година 2021 Километража Сила
Русија, Челябинская обл. г. Златоуст
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 28 огласа
Прикажи
Претплати се