Филтри -

Градежни машини URAL

Резултати од пребарување: 30 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

Градежни машини URAL: 30 огласа

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите Километража ⬊ Километража ⬈
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
автодигалка Ivanovets КС-35714 на шасија URAL автодигалка Ivanovets КС-35714 на шасија URAL
2
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Автодигалка
Марка на кран Ivanovets Модел КС-35714
Година 2004 Километража Сила
Русија, Шадринск
друга градежна машина URAL Урал 4320-1912-60 друга градежна машина URAL Урал 4320-1912-60 друга градежна машина URAL Урал 4320-1912-60
3
Контактирајте го продавачот
62.440 € KZT 30.950.000 KZT
Друга градежна машина
Година 2020 Километража Сила
Казахстан, Атырау
Претплатете се да добивате нови огласи од овој оддел
Со кликнувањето тука, ја прифаќате нашата политика на приватност и корисничкиот договор.
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Возило со дигалка со корпа
Евро Euro 3 Висина на подигање 32 м Дофат на стрела 21 м
Година Километража Сила 273 кс
Украина, Киев
Контактирајте го продавачот
62.960 € RUB 5.250.000 RUB
Машина за дупчење
Година 2021 Километража Сила
Русија, Челябинская область, город Миасс
нови автодигалка URAL 4320 нови автодигалка URAL 4320
2
Контактирајте го продавачот
77.950 € RUB 6.500.000 RUB
Автодигалка
Година 2021 Километража 1500 км Сила
Русија, Челябинская область, город Миасс
булдожер URAL булдожер URAL булдожер URAL
3
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Булдожер
Година 2019 Километража Сила
Русија, Челябинск
Контактирајте го продавачот
148.700 € RUB 12.400.000 RUB
Машина за производство на бетонски блокови
Година 2021 Километража Сила
Русија, Челябинская обл. г. Златоуст
Контактирајте го продавачот
27.680 € RUB 2.308.000 RUB
Машина за производство на бетонски блокови
Година 2021 Километража Сила
Русија, Челябинская обл. г. Златоуст
Контактирајте го продавачот
51.210 € RUB 4.270.000 RUB
Машина за производство на бетонски блокови
Година 2021 Километража Сила
Русија, Челябинская обл. г. Златоуст
Контактирајте го продавачот
29.120 € RUB 2.429.000 RUB
Фабрика за бетон
Година 2021 Километража Сила
Русија, Челябинская обл. г. Златоуст
Контактирајте го продавачот
12.590 € RUB 1.050.000 RUB
Фабрика за бетон
Година 2021 Километража Сила
Русија, Челябинская обл. г. Златоуст
Контактирајте го продавачот
31.090 € RUB 2.593.000 RUB
Машина за производство на бетонски блокови
Година 2021 Километража Сила
Русија, Челябинская обл. г. Златоуст
Контактирајте го продавачот
37.770 € RUB 3.150.000 RUB
Машина за производство на бетонски блокови
Година 2021 Километража Сила
Русија, Челябинская обл. г. Златоуст
Контактирајте го продавачот
13.790 € RUB 1.150.000 RUB
Фабрика за бетон
Година 2021 Километража Сила
Русија, Челябинская обл. г. Златоуст
Контактирајте го продавачот
29.820 € RUB 2.487.000 RUB
Машина за производство на бетонски блокови
Година 2021 Километража Сила
Русија, Челябинская обл. г. Златоуст
Партнерска програма на Machineryline
Станете наш партнер и бидете наградени за секој привлечен клиент
Омилени : 0 Споредба : 0
Покажи повеќе
Резултати од пребарување: 30 огласа
Прикажи
Претплати се