Филтри -

Градежни машини UPRIGHT од Германија

Резултати од пребарување: 8 огласа
Прикажи
Добијте нови резултати од пребарувањето:
Претплати се
Филтер

Градежни машини UPRIGHT од Германија: 8 огласа

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите Километража ⬊ Километража ⬈
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
9.900 € Без ДДВ
Ножична платформа
Носивост 590 кг
Година 2000 Километража 2224 м/ч Сила
Германија, Regensburg
Контактирајте го продавачот
8.900 € Без ДДВ
Ножична платформа
Висина на подигање 8.2 м Носивост 567 кг
Година 2000 Километража 1982 м/ч Сила
Германија, Regensburg
Претплатете се да добивате нови огласи од овој оддел
Со кликнувањето тука, ја прифаќате нашата политика на приватност и корисничкиот договор.
хидраулична зглобна платформа UPRIGHT X32N хидраулична зглобна платформа UPRIGHT X32N хидраулична зглобна платформа UPRIGHT X32N
3
Контактирајте го продавачот
аукција аукција
Хидраулична зглобна платформа
Година 2008 Километража Сила
Германија, Dormagen
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Хидраулична зглобна платформа
Висина на подигање 11.1 м Носивост 215 кг
Година 2016-01-01 Километража 200 м/ч Сила
Германија, Massing-Oberdietfurt
Контактирајте го продавачот
5.400 € Без ДДВ
Ножична платформа
Носивост 225 кг
Година 2006 Километража Сила
Германија, Fürth ( Hessen )
Контактирајте го продавачот
4.800 € Без ДДВ
Ножична платформа
Носивост 225 кг
Година 2004 Километража Сила
Германија, Fürth ( Hessen )
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Хидраулична зглобна платформа
Висина на подигање 13.5 м
Година 2005 Километража Сила
Германија, Hamburg
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Хидраулична зглобна платформа
Висина на подигање 13.5 м
Година 2008 Километража 1 м/ч Сила
Германија, Hamburg
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 8 огласа
Прикажи
Добијте нови резултати од пребарувањето:
Претплати се