Филтри -

Градежни машини UPRIGHT од Европа

Резултати од пребарување: 32 огласа
Прикажи
Добијте нови резултати од пребарувањето:
Претплати се
Филтер

Градежни машини UPRIGHT: 32 огласа

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите Километража ⬊ Километража ⬈
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
7.400 €
Ножична платформа
Висина на подигање 14 м Носивост 450 кг
Година 2008 Километража 1379 м/ч Сила
Холандија, ES Eindhoven
Контактирајте го продавачот
3.000 € Без ДДВ
Ножична платформа
Година 2000 Километража Сила
Романија, Mihăilești
Претплатете се да добивате нови огласи од овој оддел
Со кликнувањето тука, ја прифаќате нашата политика на приватност и корисничкиот договор.
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Ножична платформа
Висина на подигање 7.92 м
Година 1997-01-01 Километража 1235 м/ч Сила
Холандија, Putten
Контактирајте го продавачот
4.000 € Без ДДВ
Ножична платформа
Година 2009-01-01 Километража Сила
Холандија, Tilburg
Контактирајте го продавачот
5.000 €
Ножична платформа
Година 1997 Километража Сила
Италија, Cassano Magnago (VA)
аукција 1.833 € SEK 19.000 SEK
Подигнувачка платформа со јарбол
Година Километража Сила
Шведска, Karlstad
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Хидраулична зглобна платформа
Висина на подигање 13.5 м
Година 2008 Километража 1 м/ч Сила
Германија, Hamburg
Контактирајте го продавачот
6.000 € Без ДДВ
Хидраулична зглобна платформа
Висина на подигање 10.5 м Носивост 700 кг
Година Километража Сила
Италија, Trento
Контактирајте го продавачот
аукција аукција
Ножична платформа
Година 1997 Километража 2390 м/ч Сила
Шведска
Контактирајте го продавачот
6.950 €
Подигнувачка платформа со јарбол
Висина на подигање 10 м Дофат на стрела 3 м
Година 2009 Километража Сила
Белгија, Waregem
Контактирајте го продавачот
15.999 € Со вклучен ДДВ
Ножична платформа
Висина на подигање 15.1 м Носивост 454 кг
Година 2005 Километража 2271 м/ч Сила
Латвија, Mārupes novads
Контактирајте го продавачот
8.880 € Со вклучен ДДВ
Ножична платформа
Висина на подигање 9.44 м Носивост 454 кг
Година 1999 Километража 531 м/ч Сила
Латвија, Mārupes novads
ножична платформа UPRIGHT Nacela electrică tip upright tm 12 H6M ножична платформа UPRIGHT Nacela electrică tip upright tm 12 H6M ножична платформа UPRIGHT Nacela electrică tip upright tm 12 H6M
3
Контактирајте го продавачот
3.000 € Без ДДВ
Ножична платформа
Година 2010 Километража Сила
Романија, Mihăilești
Контактирајте го продавачот
3.950 € Без ДДВ
Ножична платформа
Година 2009-01-01 Километража 340 м/ч Сила
Холандија, Tilburg
Контактирајте го продавачот
8.078 € PLN 38.000 PLN
Хидраулична зглобна платформа
Висина на подигање 13.5 м Носивост 215 кг
Година 2006 Километража Сила
Полска, Pleszew
Партнерска програма на Machineryline
Станете наш партнер и бидете наградени за секој привлечен клиент
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 32 огласа
Прикажи
Добијте нови резултати од пребарувањето:
Претплати се