Филтри -

Градежни машини UPRIGHT од Белорусија

Резултати од пребарување: 5 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

Градежни машини UPRIGHT од Белорусија: 5 огласа

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Работни часови Сила
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
11.550 € Без ДДВ
Хидраулична зглобна платформа
Висина на подигање 17 м Дофат на стрела 8 м Носивост 200 кг
Година 2007 Километража Сила
Белорусија, Минск
Контактирајте го продавачот
8.300 € Без ДДВ
Хидраулична зглобна платформа
Висина на подигање 13.2 м Дофат на стрела 6 м Носивост 215 кг
Година 2009 Километража Сила
Белорусија, Фаніпаль
Претплатете се да добивате нови огласи од овој оддел
Со кликнувањето тука, ја прифаќате нашата политика на приватност и корисничкиот договор.
Контактирајте го продавачот
5.000 € Без ДДВ
Ножична платформа
Висина на подигање 12 м Носивост 454 кг
Година 2000 Километража Сила
Белорусија, Минск
Контактирајте го продавачот
6.500 US$ EUR ≈ 5.592 €
Ножична платформа
Висина на подигање 7.9 м Носивост 317 кг
Година 2008 Километража Сила
Белорусија, Минск
Контактирајте го продавачот
6.500 US$ EUR ≈ 5.592 €
Ножична платформа
Висина на подигање 11.8 м Носивост 317 кг
Година 2007 Километража Сила
Белорусија, Минск
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 5 огласа
Прикажи
Претплати се