Филтри -

Градежни машини UNIVERSAL

Резултати од пребарување: 4 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

Градежни машини UNIVERSAL: 4 огласа

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите Километража ⬊ Километража ⬈
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Машина за хоризонтално дупчење
Година 2021 Километража Сила 13 кс
Германија, Stockelsdorf
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Машина за хоризонтално дупчење
Евро Euro 5
Година 11/2021 Километража Сила 116 кс
Германија, Stockelsdorf
Претплатете се да добивате нови огласи од овој оддел
Со кликнувањето тука, ја прифаќате нашата политика на приватност и корисничкиот договор.
машина за хоризонтално дупчење UNIVERSAL 60x70
1
ВИДЕО
Контактирајте го продавачот
51.000 US$ EUR ≈ 44.980 €
Машина за хоризонтално дупчење
Година 09/2010 Километража 7000 м/ч Сила
Белорусија, Минск
Контактирајте го продавачот
8.487 € PLN 39.000 PLN
Асфалт павер со тркала
Година 2000 Километража Сила
Полска, Janów Lubelski
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 4 огласа
Прикажи
Претплати се