Филтри -

Градежни машини UNIC од Холандија

Резултати од пребарување: 30 огласа
Прикажи
Добијте нови резултати од пребарувањето:
Претплати се
Филтер

Градежни машини UNIC од Холандија: 30 огласа

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите Километража ⬊ Километража ⬈
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
28.500 € Без ДДВ
Кран гасеничар
Година 01/2010 Километража 2302 м/ч Сила
Холандија, Almelo
Контактирајте го продавачот
66.500 € Без ДДВ
Мини кран
Година 01/2015 Километража 1213 м/ч Сила
Холандија, Almelo
Претплатете се да добивате нови огласи од овој оддел
Со кликнувањето тука, ја прифаќате нашата политика на приватност и корисничкиот договор.
Контактирајте го продавачот
66.500 € Без ДДВ
Кран гасеничар
Година 01/2015 Километража 1213 м/ч Сила
Холандија, Almelo
Контактирајте го продавачот
121.000 € Без ДДВ
Мини кран
Година 01/2018 Километража 1051 м/ч Сила
Холандија, Almelo
Контактирајте го продавачот
121.000 € Без ДДВ
Кран гасеничар
Година 01/2018 Километража 1051 м/ч Сила
Холандија, Almelo
Контактирајте го продавачот
52.000 € Без ДДВ
Мини кран
Година 01/2011 Километража 3296 м/ч Сила
Холандија, Almelo
Контактирајте го продавачот
52.000 € Без ДДВ
Кран гасеничар
Година 01/2011 Километража 3296 м/ч Сила
Холандија, Almelo
Контактирајте го продавачот
34.500 € Без ДДВ
Мини кран
Година 01/2013 Километража 2982 м/ч Сила
Холандија, Almelo
Контактирајте го продавачот
34.500 € Без ДДВ
Кран гасеничар
Година 01/2013 Километража 2982 м/ч Сила
Холандија, Almelo
Контактирајте го продавачот
37.500 € Без ДДВ
Мини кран
Година 01/2014 Километража 2353 м/ч Сила
Холандија, Almelo
Контактирајте го продавачот
37.500 € Без ДДВ
Кран гасеничар
Година 01/2014 Километража 2353 м/ч Сила
Холандија, Almelo
друга градежна машина UNIC URW 295 CBE друга градежна машина UNIC URW 295 CBE друга градежна машина UNIC URW 295 CBE
3
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Друга градежна машина
Година 01/2021 Километража Сила
Холандија, Cruquius
Контактирајте го продавачот
49.500 € Без ДДВ
Мини кран
Висина на подигање 16 м
Година 2008-01-01 Километража 1911 м/ч Сила
Холандија, Wijchen
Контактирајте го продавачот
42.000 € Без ДДВ
Кран гасеничар
Година 01/2016 Километража 299 м/ч Сила
Холандија, Almelo
Контактирајте го продавачот
42.000 € Без ДДВ
Мини кран
Година 01/2016 Километража 299 м/ч Сила
Холандија, Almelo
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 30 огласа
Прикажи
Добијте нови резултати од пребарувањето:
Претплати се