Филтри -

Градежни машини UNIC од Европа

Резултати од пребарување: 34 огласа
Прикажи
Добијте нови резултати од пребарувањето:
Претплати се
Филтер

Градежни машини UNIC: 34 огласа

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите Километража ⬊ Километража ⬈
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Мини кран
Висина на подигање 15.65 м Дофат на стрела 13 м Носивост 2500 кг Капацитет на крајот на стрелата 150 т
Година 2020 Километража Сила
Чехија, Louny
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Мини кран
Висина на подигање 16 м Дофат на стрела 15 м Носивост 3000 кг Капацитет на крајот на стрелата 3 т
Година 2008 Километража Сила
Финска, Helsinki
Претплатете се да добивате нови огласи од овој оддел
Со кликнувањето тука, ја прифаќате нашата политика на приватност и корисничкиот договор.
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Мини кран
Висина на подигање 16 м Дофат на стрела 15 м Носивост 2900 кг Капацитет на крајот на стрелата 3 т
Година 2005 Километража Сила
Финска, Helsinki
Контактирајте го продавачот
28.500 € Без ДДВ
Кран гасеничар
Година 01/2010 Километража 2302 м/ч Сила
Холандија, Almelo
Контактирајте го продавачот
66.500 € Без ДДВ
Мини кран
Година 01/2015 Километража 1213 м/ч Сила
Холандија, Almelo
Контактирајте го продавачот
66.500 € Без ДДВ
Кран гасеничар
Година 01/2015 Километража 1213 м/ч Сила
Холандија, Almelo
Контактирајте го продавачот
121.000 € Без ДДВ
Мини кран
Година 01/2018 Километража 1051 м/ч Сила
Холандија, Almelo
Контактирајте го продавачот
121.000 € Без ДДВ
Кран гасеничар
Година 01/2018 Километража 1051 м/ч Сила
Холандија, Almelo
Контактирајте го продавачот
52.000 € Без ДДВ
Мини кран
Година 01/2011 Километража 3296 м/ч Сила
Холандија, Almelo
Контактирајте го продавачот
52.000 € Без ДДВ
Кран гасеничар
Година 01/2011 Километража 3296 м/ч Сила
Холандија, Almelo
Контактирајте го продавачот
34.500 € Без ДДВ
Мини кран
Година 01/2013 Километража 2982 м/ч Сила
Холандија, Almelo
Контактирајте го продавачот
34.500 € Без ДДВ
Кран гасеничар
Година 01/2013 Километража 2982 м/ч Сила
Холандија, Almelo
Контактирајте го продавачот
37.500 € Без ДДВ
Мини кран
Година 01/2014 Километража 2353 м/ч Сила
Холандија, Almelo
Контактирајте го продавачот
37.500 € Без ДДВ
Кран гасеничар
Година 01/2014 Километража 2353 м/ч Сила
Холандија, Almelo
друга градежна машина UNIC URW 295 CBE друга градежна машина UNIC URW 295 CBE друга градежна машина UNIC URW 295 CBE
3
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Друга градежна машина
Година 01/2021 Километража Сила
Холандија, Cruquius
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 34 огласа
Прикажи
Добијте нови резултати од пребарувањето:
Претплати се