Филтри -

Градежни машини Turbos Hoet

Резултати од пребарување: 1 оглас
Прикажи
Претплати се
Филтер

Градежни машини Turbos Hoet: 1 оглас

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Работни часови Сила
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
19.450 € Без ДДВ
Полуприколка мешалка за бетон
Носивост 26200 кг
Година 2006-04-11 Километража Сила
Белгија, Handzame
Претплатете се да добивате нови огласи од овој оддел
Со кликнувањето тука, ја прифаќате нашата политика на приватност и корисничкиот договор.
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 1 оглас
Прикажи
Претплати се