Филтри -

Градежни машини Teupen од Холандија

Резултати од пребарување: 11 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

Градежни машини Teupen од Холандија: 11 огласа

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите Километража ⬊ Километража ⬈
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
17.950 €
Хидраулична зглобна платформа
Висина на подигање 16 м Дофат на стрела 12.9 м Носивост 200 кг
Година 2007 Километража Сила
Холандија, ES Eindhoven
Контактирајте го продавачот
29.500 €
Телескопска дигалка
Висина на подигање 20 м Дофат на стрела 3500 м Носивост 200 кг
Година 2008 Километража Сила
Холандија, Steenwijk
Претплатете се да добивате нови огласи од овој оддел
Со кликнувањето тука, ја прифаќате нашата политика на приватност и корисничкиот договор.
Контактирајте го продавачот
16.950 €
Хидраулична зглобна платформа
Висина на подигање 18 м
Година 2004 Километража 5803 м/ч Сила
Холандија, ES Eindhoven
Контактирајте го продавачот
275.000 € Без ДДВ
Хидраулична зглобна платформа
Година 2016-01-01 Километража 722 м/ч Сила
Холандија, Wijchen
Контактирајте го продавачот
99.500 € Без ДДВ
Телескопска дигалка
Година 2015-01-01 Километража 1857 м/ч Сила
Холандија, Wijchen
Контактирајте го продавачот
57.500 € Без ДДВ
Телескопска дигалка
Година 2005-01-01 Километража 9395 м/ч Сила
Холандија, Wijchen
телескопска дигалка Teupen LEO 36T Valid inspection, *Guarantee! 230 V Electr
1
Контактирајте го продавачот
129.000 € Без ДДВ
Телескопска дигалка
Носивост 200 кг
Година 2017-01-01 Километража 1189 м/ч Сила
Холандија, Groenlo
Контактирајте го продавачот
41.000 € Без ДДВ
Хидраулична зглобна платформа
Година 01/2010 Километража 6500 м/ч Сила
Холандија, Almelo
Контактирајте го продавачот
16.900 € Без ДДВ
Хидраулична зглобна платформа
Година 01/2002 Километража Сила
Холандија, Almelo
Контактирајте го продавачот
149.900 € Без ДДВ
Хидраулична зглобна платформа
Носивост 400 кг
Година 2019 Километража 932 м/ч Сила
Холандија, Leek
Контактирајте го продавачот
7.500 €
Хидраулична зглобна платформа
Висина на подигање 26 м Носивост 250 кг
Година 2004 Километража Сила
Холандија, ES Eindhoven
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 11 огласа
Прикажи
Претплати се