Филтри -

Градежни машини Tesmec

Резултати од пребарување: 7 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

Градежни машини Tesmec: 7 огласа

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Работни часови Сила
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Тренчер
Година 2001 Километража 3200 м/ч Сила
Италија, Mazara del Vallo
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Тренчер
Година 2002 Километража 5500 м/ч Сила 320 кс
Италија, Mazara del Vallo
Претплатете се да добивате нови огласи од овој оддел
Со кликнувањето тука, ја прифаќате нашата политика на приватност и корисничкиот договор.
Контактирајте го продавачот
165.000 € Без ДДВ
Тренчер
Година 2000 Километража Сила 264 кс
Хрватска, Karlovac
Контактирајте го продавачот
160.000 € Без ДДВ
Тренчер
Година 2000 Километража 3150 м/ч Сила 264 кс
Хрватска, Karlovac
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Тренчер
Година 2000 Километража 3800 м/ч Сила
Италија, Mazara del Vallo
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Тренчер
Година 2000 Километража 5092 м/ч Сила
Шпанија, Chiva
Контактирајте го продавачот
189.000 € Без ДДВ
Тренчер
Година 2012-01-01 Километража 890 м/ч Сила 228 кс
Холандија, Apeldoorn
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 7 огласа
Прикажи
Претплати се