Филтри -

Градежни машини Terex од Унгарија

Резултати од пребарување: 10 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

10 огласа: Градежни машини Terex од Унгарија

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите Километража ⬊ Километража ⬈
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
14.800 € Без ДДВ
Хидраулична зглобна платформа
Евро Euro 1
Година 1999 Километража 2244 м/ч Сила
Унгарија, Budapest
Контактирајте го продавачот
19.500 € Без ДДВ
Кула кран
Евро Euro 1 Висина на подигање 10.5 м Дофат на стрела 40.8 м Капацитет на крајот на стрелата 2 т
Година 2007 Километража Сила
Унгарија, Budapest
Marketing agency for dealers of special machinery Marketing agency for dealers of special machinery
Marketing agency for dealers of special machinery
Increase your sales with Google and Facebook ads
Дознај повеќе
Контактирајте го продавачот
75.900 €
Кула кран
Висина на подигање 37.7 м Дофат на стрела 65 м Носивост 6000 кг
Година 2007 Километража Сила
Унгарија, Iszkaszentgyörgy
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Автодигалка
Носивост 55000 кг
Година 2008 Километража 8856 м/ч Сила
Унгарија, DUNAKESZI
Контактирајте го продавачот
78.500 € Без ДДВ
Автодигалка
Марка на кран Atlas Модел Terex Висина на подигање 35 м Капацитет на крајот на стрелата 50 т Брзина 78 км/ч
Година 1999 Километража 378378 км Сила
Унгарија, Budapest
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Багер-натоварувач
Година 2013 Километража Сила
Унгарија, Gyor
Контактирајте го продавачот
24.000 € Без ДДВ
Автодигалка
Марка на кран PPM Дофат на стрела 27.3 м Носивост 23000 кг
Година 1992-04 Километража 63918 км Сила
Унгарија, Budapest
Контактирајте го продавачот
18.800 € Без ДДВ
Телескопска дигалка
Евро Euro 1 Носивост 227 кг
Година 2008 Километража 6249 м/ч Сила
Унгарија, Budapest
Контактирајте го продавачот
110.000 € Без ДДВ
Автодигалка
Година 2006-07-12 Километража 129000 км Сила
Унгарија, Budapest
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Автодигалка
Дофат на стрела 30.1 м Носивост 35000 кг
Година 2015 Километража 12651 м/ч Сила
Унгарија, DUNAKESZI
Партнерска програма на Machineryline
Станете наш партнер и бидете наградени за секој привлечен клиент
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 10 огласа
Прикажи
Претплати се