Филтри -

Градежни машини Terex од Украина

Резултати од пребарување: 14 огласа
Прикажи
Филтер
Сортирање: Датум на објавување ⬊
Датум на објавување ⬊ Датум на објавување ⬈ Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите Километража ⬊ Километража ⬈

14 огласа: Градежни машини Terex од Украина

Сортирање: Датум на објавување ⬊
Датум на објавување ⬊ Датум на објавување ⬈ Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите Километража ⬊ Километража ⬈
Контактирајте го продавачот
35.000 US$ EUR ≈ 32.250 €
Багер на тркала
Евро Euro 3 Носивост 6000 кг Брзина 20 км/ч
Година 2007 Километража 11019 м/ч Сила
Украина, Slavutych
кула кран Terex CBR40H4 кула кран Terex CBR40H4 кула кран Terex CBR40H4
3
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Кула кран
Висина на подигање 22.5 м Дофат на стрела 40 м Капацитет на крајот на стрелата 1 т
Година 2008 Километража Сила
Украина, Chernivtsi
Marketing agency for dealers of special machinery Marketing agency for dealers of special machinery
Marketing agency for dealers of special machinery
Increase your sales with Google and Facebook ads
Дознај повеќе
Контактирајте го продавачот
37.000 € Без ДДВ
Мини багер
Евро Euro 3
Година 2014 Километража Сила
Украина, Хустський район
Контактирајте го продавачот
30.000 US$ EUR ≈ 27.640 €
Камион-мешалка
Година 2002 Километража 10000 м/ч Сила
Украина, Остриця
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Автодигалка
Носивост 120000 кг
Година 2008 Километража Сила
Украина, Одесская обл
Контактирајте го продавачот
12.500 €
Валјак за асфалт
Година Километража Сила
Украина, Одесская обл
Контактирајте го продавачот
13.000 € Со вклучен ДДВ
Мини валјак за асфалт
Година 2007 Километража 1204 м/ч Сила
Украина, Zhytomyr
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Мини валјак за асфалт
Година 2006 Километража 2256 м/ч Сила
Украина, Zhytomyr
Контактирајте го продавачот
49.000 US$ EUR ≈ 45.140 €
Багер на тркала
Година 2017 Километража Сила
Украина
Контактирајте го продавачот
49.000 € Со вклучен ДДВ
Машина за дупчење
Година 2002 Километража Сила
Украина, м. Львів
Контактирајте го продавачот
26.500 US$ EUR ≈ 24.410 €
Камион-мешалка
Година 2002 Километража 1 м/ч Сила
Украина, Білоцерківський район
Контактирајте го продавачот
41.000 € Со вклучен ДДВ
Мешалка за бетон
Година 2007 Километража 5150 м/ч Сила
Украина, Chernivtsi
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Автодигалка
Висина на подигање 37.5 м Носивост 35000 кг
Година 2005 Километража 98369 км Сила
Украина, Chernivtsi
багер гасеничар Terex за делови
1
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Багер гасеничар
Година 2020 Километража Сила
Украина, Kalush
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 14 огласа
Прикажи