Филтри -

Градежни машини Terex од Шведска

Резултати од пребарување: 9 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

9 огласа: Градежни машини Terex од Шведска

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите Километража ⬊ Километража ⬈
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
аукција 2.645 € SEK 30.500 SEK
Мини багер
Година Километража 2683 м/ч Сила
Шведска, Karlstad
аукција 78,04 € SEK 900 SEK
Багер на тркала
Година Километража 15255 м/ч Сила
Шведска, Karlstad
аукција 24.020 € SEK 277.000 SEK
Автодигалка
Година Километража 16777215 м/ч Сила
Шведска, Karlstad
Контактирајте го продавачот
34.600 € SEK 399.000 SEK
Багер гасеничар
Година 2013 Километража Сила
Шведска, Södermanland
ATS Sweden AB
3 години на Machineryline
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Мини багер
Година Километража 3065 м/ч Сила
Шведска, Bro
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Натоварувач со тркала
Година 2013 Километража 3900 м/ч Сила
Шведска, Luleå
Контактирајте го продавачот
63.300 € SEK 730.000 SEK
Багер на тркала
Година 2017 Километража Сила
Шведска, Stockholm
ATS Sweden AB
3 години на Machineryline
Контактирајте го продавачот
71.540 € SEK 825.000 SEK
Багер на тркала
Година 2017 Километража Сила
Шведска, Uppsala
ATS Sweden AB
3 години на Machineryline
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Багер на тркала
Година Километража Сила
Шведска, Bro
Партнерска програма на Machineryline
Станете наш партнер и бидете наградени за секој привлечен клиент
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 9 огласа
Прикажи
Претплати се