Филтри -

Градежни машини Terex од Шпанија

Резултати од пребарување: 14 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

14 огласа: Градежни машини Terex од Шпанија

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите Километража ⬊ Километража ⬈
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
багер-натоварувач Terex 860 за делови
1
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Багер-натоварувач
Година 2007 Километража Сила
Шпанија, Nanclares de la Oca (Alava)
мини багер Terex HR32 за делови мини багер Terex HR32 за делови мини багер Terex HR32 за делови
3
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Мини багер
Година 2004 Километража 9350 м/ч Сила
Шпанија, Nanclares de la Oca (Alava)
Marketing agency for dealers of special machinery Marketing agency for dealers of special machinery
Marketing agency for dealers of special machinery
Increase your sales with Google and Facebook ads
Дознај повеќе
багер-натоварувач Terex 820 за делови
1
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Багер-натоварувач
Година 2006 Километража Сила
Шпанија, Nanclares de la Oca (Alava)
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Мини багер
Година 2003 Километража 8040 м/ч Сила
Шпанија, Nanclares de la Oca (Alava)
Контактирајте го продавачот
аукција 53.000 € Без ДДВ
Багер на тркала
Година 2018 Километража 1695 м/ч Сила
Шпанија, León
валјак за асфалт Terex TV 1400
1
ВИДЕО
Контактирајте го продавачот
13.500 € Без ДДВ
Валјак за асфалт
Година 2007 Километража 1498 м/ч Сила
Шпанија, Móstoles
Контактирајте го продавачот
аукција аукција
Багер-натоварувач
Година 2004 Километража Сила
Шпанија, Zaragoza
Euro Auctions ES
6 години на Machineryline
Контактирајте го продавачот
460.000 €
Автодигалка
Дофаќач 67.8 м Носивост 200000 кг Капацитет на крајот на стрелата 12 т Брзина 85 км/ч
Година 03/2011 Километража 130667 км Сила
Шпанија, Madrid
Контактирајте го продавачот
18.000 € Без ДДВ
Камион-мешалка
Година 2000 Километража 12000 м/ч Сила
Шпанија, Burgos
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Мини багер
Година 2004 Километража 8753 м/ч Сила
Шпанија, (Castellbisbal) - Barcelona
багер на тркала Terex 1805M багер на тркала Terex 1805M багер на тркала Terex 1805M
3
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Багер на тркала
Година 2004 Километража 6191 м/ч Сила
Шпанија, (Castellbisbal) - Barcelona
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Багер на тркала
Година 2003 Километража 9253 м/ч Сила
Шпанија, (Castellbisbal) - Barcelona
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Мини багер
Година 2007 Километража Сила
Шпанија, (Castellbisbal) - Barcelona
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Мини багер
Година 2007 Километража 13717 м/ч Сила
Шпанија, (Castellbisbal) - Barcelona
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 14 огласа
Прикажи
Претплати се