Филтри -

Градежни машини Terex од Романија

Резултати од пребарување: 18 огласа
Прикажи
Филтер
Сортирање: Датум на објавување ⬊
Датум на објавување ⬊ Датум на објавување ⬈ Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите Километража ⬊ Километража ⬈

18 огласа: Градежни машини Terex од Романија

Сортирање: Датум на објавување ⬊
Датум на објавување ⬊ Датум на објавување ⬈ Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите Километража ⬊ Километража ⬈
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Багер за манипулација на материјали
Носивост 26000 кг
Година 2024 Километража 2 м/ч Сила
Романија, Bucharest
Utirom Invest SRL
5 години на Machineryline
Контактирајте го продавачот
13.000 € Без ДДВ
Валјак за асфалт
Година 2014 Километража Сила
Романија, Bihor
Marketing agency for dealers of special machinery Marketing agency for dealers of special machinery
Marketing agency for dealers of special machinery
Increase your sales with Google and Facebook ads
Дознај повеќе
Контактирајте го продавачот
11.500 € Без ДДВ
Валјак за асфалт
Година 2012 Километража 480 м/ч Сила
Романија, Borș
Контактирајте го продавачот
69.900 € Без ДДВ
Друга градежна машина
Година Километража 7000 м/ч Сила
Романија, Gataia, Jud. Timis
Контактирајте го продавачот
47.900 € Без ДДВ
Автодигалка
Носивост 23800 кг Брзина 45 км/ч
Година 1995 Километража 275862 км Сила
Романија, Satu-Mare
Контактирајте го продавачот
100 €
Багер гасеничар
Година Километража Сила
Романија, Maramures
Контактирајте го продавачот
42.500 € Без ДДВ
Натоварувач со тркала
Година 2007 Километража Сила
Романија, Bihor
Контактирајте го продавачот
42.500 € Без ДДВ
Багер-натоварувач
Година 2015 Километража 5400 м/ч Сила
Романија, Bihor
аукција 1.000 €
Натоварувач со тркала
Година 2008 Километража Сила
Романија, Brezoi
Troostwijk Auctions
6 години на Machineryline
Контактирајте го продавачот
19.900 €
Камион-мешалка
Година 2007 Километража Сила
Романија
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Багер-натоварувач
Година 2004 Километража Сила
Романија
Контактирајте го продавачот
65.000 € Без ДДВ
Багер гасеничар
Година 2016 Километража 2600 м/ч Сила
Романија, Bihor
Контактирајте го продавачот
59.900 € Без ДДВ
Кула кран
Година Километража 1 м/ч Сила
Романија, Gataia, Jud. Timis
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Багер-натоварувач
Година Километража Сила
Романија, Maramures
натоварувач со тркала Terex натоварувач со тркала Terex натоварувач со тркала Terex
3
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Натоварувач со тркала
Година Километража Сила
Романија, Satu Mare
Контактирајте го продавачот
130.000 € Без ДДВ
Автодигалка
Година 2009 Километража 160000 км Сила
Романија, Bucharest
Контактирајте го продавачот
550 € Со вклучен ДДВ
Багер-натоварувач
Година 2007 Километража Сила
Романија, Seini
Контактирајте го продавачот
550 € Со вклучен ДДВ
Багер-натоварувач
Година Километража Сила
Романија, Seini
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 18 огласа
Прикажи