Филтри -

Градежни машини Terex од Полска

Резултати од пребарување: 47 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

47 огласа: Градежни машини Terex од Полска

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите Километража ⬊ Километража ⬈
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Багер за манипулација на материјали
Година 2015 Километража 12500 м/ч Сила
Полска, Dabrowa k/Opola
Контактирајте го продавачот
34.140 € PLN 158.000 PLN
Багер на тркала
Година 2005 Километража Сила
Полска, Staszów
Контактирајте го продавачот
31.330 € PLN 145.000 PLN
Машина за дупчење
Година 2007 Километража 4200 м/ч Сила
Полска, Krakow
TOTEX Sp. z o.o.
12 години на Machineryline
Контактирајте го продавачот
32.410 € PLN 150.000 PLN
Багер-натоварувач
Година 2011 Километража 2750 м/ч Сила
Полска, Milicz
Контактирајте го продавачот
109.000 € Без ДДВ
Автодигалка
Година 2006-07-12 Километража 129000 км Сила
Полска, Nowy Sącz
Контактирајте го продавачот
64.390 € PLN 298.000 PLN
Кула кран
Година 2004 Километража 1 м/ч Сила
Полска, Bydgoszcz
Контактирајте го продавачот
20.050 € PLN 92.800 PLN
Натоварувач со тркала
Година 2010 Километража Сила
Полска, Krakow
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Багер на тркала
Година 2017 Километража 6320 м/ч Сила
Полска, Nakło n/Notecią
Контактирајте го продавачот
24.200 € PLN 112.000 PLN
Багер-натоварувач
Година 2008 Километража Сила
Полска, Gmina Chełmiec
Контактирајте го продавачот
64.170 € PLN 297.000 PLN
Натоварувач со тркала
Година 2006 Километража 7700 м/ч Сила
Полска, Nowa Huta
Контактирајте го продавачот
27.010 € PLN 125.000 PLN
Багер на тркала
Година 2007 Километража 8000 м/ч Сила
Полска, Milicz, Sułów
Контактирајте го продавачот
32.410 € PLN 150.000 PLN
Багер-натоварувач
Година 2011 Километража 2750 м/ч Сила
Полска, Milicz
Контактирајте го продавачот
18.370 € PLN 85.000 PLN
Телескопски натоварувач на тркала
Година 2008 Километража 9000 м/ч Сила
Полска, Oborniki Wlkp.
Контактирајте го продавачот
36.510 € PLN 169.000 PLN
Железнички багер
Година 2009 Километража Сила
Полска, k/ Zawiercia
Контактирајте го продавачот
32.410 € PLN 150.000 PLN
Багер-натоварувач
Година 2011 Километража 2750 м/ч Сила
Полска, Milicz
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Автодигалка
Висина на подигање 60 м Дофаќач 19 м
Година 2011 Километража 89900 км Сила
Полска, Będzin
Контактирајте го продавачот
28.090 € PLN 130.000 PLN
Багер на тркала
Година 2011 Километража 5500 м/ч Сила
Полска, Pułtusk
Контактирајте го продавачот
29.380 € PLN 136.000 PLN
Багер-натоварувач
Година 2014 Километража Сила
Полска, Gmina Chełmiec
Контактирајте го продавачот
205.000 € PLN 949.000 PLN
Багер за манипулација на материјали
Дофат на стрела 9.5 м
Година 2022 Километража 1 м/ч Сила
Полска, Komorniki
Контактирајте го продавачот
25.500 € Без ДДВ
Натоварувач со тркала
Година 2013 Километража 4279 м/ч Сила
Полска, KUNÓW
Контактирајте го продавачот
41.480 € PLN 192.000 PLN
Багер на тркала
Година 2011 Километража 12100 м/ч Сила
Полска, Staszów
Контактирајте го продавачот
64.820 € PLN 300.000 PLN
Багер на тркала
Година 2016 Километража 7340 м/ч Сила
Полска, Nakło n/Notecią
Контактирајте го продавачот
22.470 € PLN 104.000 PLN
Натоварувач со тркала
Година 2007 Километража Сила
Полска, Janów Lubelski
Контактирајте го продавачот
907.500 € PLN 4.200.000 PLN
Автодигалка
Година 2011 Километража 12569 км Сила
Полска, Osielsko
автодигалка Terex AC-60/3L
1
Контактирајте го продавачот
162.000 € PLN 749.900 PLN
Автодигалка
Година 2009 Километража 14952 м/ч Сила
Полска, Sieradz
Партнерска програма на Machineryline
Станете наш партнер и бидете наградени за секој привлечен клиент
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 47 огласа
Прикажи
Претплати се