Филтри -

Градежни машини Terex од Обединетото Кралство

Резултати од пребарување: 25 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

25 огласа: Градежни машини Terex од Обединетото Кралство

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите Километража ⬊ Километража ⬈
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Автодигалка
Година 2003 Километража Сила
Обединето Кралство
Контактирајте го продавачот
205.000 €
Автодигалка
Година 2003 Километража 97000 км Сила
Обединето Кралство, Middlesbrough
Контактирајте го продавачот
аукција аукција
Мини валјак за асфалт
Година Километража 1763 км Сила
Обединето Кралство, Maltby
Ritchie Bros (UK) Ltd
10 години на Machineryline
Контактирајте го продавачот
аукција аукција
Влечен валјак
Година Километража 401 м/ч Сила
Обединето Кралство, Leeds
Euro Auctions GB
5 години на Machineryline
Контактирајте го продавачот
110.000 €
Багер за манипулација на материјали
Година 2016 Километража 11890 м/ч Сила
Обединето Кралство, Middlesbrough
Контактирајте го продавачот
240.000 US$ EUR ≈ 226.300 €
Машина за рециклирање на асфалт
Година 2011 Километража 6972 м/ч Сила
Обединето Кралство, Middlesbrough
кран гасеничар Terex CC 2400-1
1
Контактирајте го продавачот
2.350.000 €
Кран гасеничар
Носивост 400000 кг
Година 2014 Километража 7000 м/ч Сила
Обединето Кралство, Middlesbrough
Контактирајте го продавачот
730.000 €
Автодигалка
Дофат на стрела 18 м Носивост 350000 кг
Година 2007 Километража 56000 км Сила
Обединето Кралство, Middlesbrough
Контактирајте го продавачот
аукција аукција
Мини валјак за асфалт
Година 2010 Километража 1295 м/ч Сила
Обединето Кралство, Doncaster
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Автодигалка
Година 11/2014 Километража 58924 км Сила
Обединето Кралство, Staffordshire
Контактирајте го продавачот
149.400 € GBP 130.000 GBP
Автодигалка
Висина на подигање 37.4 м Капацитет на крајот на стрелата 25 т
Година 2008 Километража 83151 км Сила
Обединето Кралство, Middlesbrough
Контактирајте го продавачот
аукција аукција
Мини валјак за асфалт
Година Километража Сила
Обединето Кралство, Maltby
Ritchie Bros (UK) Ltd
10 години на Machineryline
Контактирајте го продавачот
229.800 € GBP 200.000 GBP
Автодигалка
Година 2014 Километража 38300 км Сила
Обединето Кралство, Middlesbrough
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Автодигалка
Година 1998 Километража 116025 км Сила
Обединето Кралство, Middlesbrough
Контактирајте го продавачот
2.375.000 €
Кран гасеничар
Година 2012 Километража 5375 м/ч Сила
Обединето Кралство, Middlesbrough
Контактирајте го продавачот
173.700 €
Автодигалка
Година 2005 Километража Сила
Обединето Кралство, Middlesbrough
кран гасеничар Terex CC2800-1
1
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Кран гасеничар
Носивост 600000 кг
Година 2008 Километража 13700 м/ч Сила
Обединето Кралство, Middlesbrough
Контактирајте го продавачот
1.781 € GBP 1.550 GBP
Мешалка за бетон
Година 2010 Километража Сила
Обединето Кралство, Trillick, Omagh, County Tyrone
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Багер за манипулација на материјали
Година 2023 Километража Сила
Обединето Кралство, Middlesbrough
Контактирајте го продавачот
5.401 € GBP 4.700 GBP
Мини валјак за асфалт
Година 2018 Километража 317 м/ч Сила
Обединето Кралство
Контактирајте го продавачот
185.000 €
Автодигалка
Висина на подигање 44 м Дофат на стрела 15 м Носивост 60000 кг
Година 2008 Километража 77000 км Сила
Обединето Кралство, Middlesbrough
Контактирајте го продавачот
7.182 € GBP 6.250 GBP
Мини валјак за асфалт
Година 2008 Километража 1279 м/ч Сила
Обединето Кралство
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Багер за манипулација на материјали
Година 2023 Километража Сила
Обединето Кралство, Middlesbrough
Контактирајте го продавачот
145.000 US$ EUR ≈ 136.700 €
Машина за рециклирање на асфалт
Година 2004 Километража 1962 м/ч Сила
Обединето Кралство, Middlesbrough
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Автодигалка
Година 2007 Километража Сила
Обединето Кралство, Oxon
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 25 огласа
Прикажи
Претплати се