Филтри -

Градежни машини Terex од Италија

Резултати од пребарување: 28 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

28 огласа: Градежни машини Terex од Италија

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите Километража ⬊ Километража ⬈
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
кула кран Terex CBR 24 кула кран Terex CBR 24
2
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Кула кран
Висина на подигање 20 м Капацитет на крајот на стрелата 750 т
Година 2019 Километража Сила
Италија, Reggio Emilia
Контактирајте го продавачот
аукција аукција
Автодигалка
Година 2003 Километража Сила
Италија, Caorso (PC)
Ritchie Bros (Italy) Srl
10 години на Machineryline
Marketing agency for dealers of special machinery
Increase your sales with Google and Facebook ads
Дознај повеќе
Контактирајте го продавачот
155.000 € Без ДДВ
Багер за манипулација на материјали
Година 2017 Километража 8541 м/ч Сила
Италија, Cuneo
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Автодигалка
Дофат на стрела 37.4 м Носивост 45000 кг
Година 2006 Километража Сила
Италија, Desenzano del Garda (BS)
автодигалка Terex RT35 автодигалка Terex RT35
2
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Автодигалка
Дофат на стрела 32 м Носивост 35000 кг
Година 2012 Километража Сила
Италија, San Paolo BS
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Багер за манипулација на материјали
Година 2023 Километража 20 м/ч Сила
Италија, Cuneo
кула кран Terex COMEDIL CBR 28H-2.5
1
Контактирајте го продавачот
26.500 €
Кула кран
Висина на подигање 21.6 м Дофат на стрела 28 м Носивост 2500 кг
Година 2002 Километража Сила
Италија, Albinea
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Кула кран
Година 2002 Километража Сила
Италија, Merate
Контактирајте го продавачот
69.000 € Без ДДВ
Багер за манипулација на материјали
Висина на подигање 15.9 м
Година 2006 Километража 7500 м/ч Сила
Италија, Erbusco Bs
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Автодигалка
Висина на подигање 42 м Носивост 60000 кг
Година 2002 Километража Сила
Италија, Rome
автодигалка Terex RT1070 автодигалка Terex RT1070
2
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Автодигалка
Носивост 70000 кг
Година 2019 Километража Сила
Италија, Desenzano del Garda (BS)
Контактирајте го продавачот
285.000 €
Автодигалка
Висина на подигање 67 м Носивост 16700 кг
Година 2006 Километража 118300 км Сила
Италија, Rome
Контактирајте го продавачот
50.000 €
Автодигалка
Година 2007 Километража 20000 м/ч Сила
Италија, Rome
мини багер Terex TC48 мини багер Terex TC48 мини багер Terex TC48
3
Контактирајте го продавачот
18.500 €
Мини багер
Година 2007 Километража 7000 м/ч Сила
Италија, Rome
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Автодигалка
Дофат на стрела 43.5 м Носивост 65000 кг
Година 2023 Километража Сила
Италија, Desenzano del Garda (BS)
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Автодигалка
Носивост 35000 кг
Година 2023 Километража Сила
Италија, Castiglione delle Stiviere
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Автодигалка
Евро Euro 5 Дофат на стрела 42.1 м Носивост 80000 кг
Година 2023 Километража Сила
Италија, Desenzano del Garda (BS)
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Автодигалка
Дофат на стрела 34 м Носивост 75000 кг
Година 2018 Километража Сила
Италија, Desenzano del Garda (BS)
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Автодигалка
Носивост 44000 кг
Година 2022 Километража Сила
Италија, Desenzano del Garda (BS)
автодигалка Terex Explorer 5500 автодигалка Terex Explorer 5500 автодигалка Terex Explorer 5500
3
Контактирајте го продавачот
Автодигалка
Евро Euro 4 Висина на подигање 59.8 м Носивост 130000 кг
Година 2015 Километража 3700 км Сила
Италија, Trieste
кула кран Terex CTT 91
1
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Кула кран
Година 2006 Километража Сила
Италија, Merate
кула кран Terex CTT 91
1
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Кула кран
Година 2006 Километража Сила
Италија, Merate
Контактирајте го продавачот
147.500 € Без ДДВ
Багер за манипулација на материјали
Година 2014 Километража 3044 м/ч Сила
Италија, Cuneo
автодигалка Terex DEMAG AC50-1 автодигалка Terex DEMAG AC50-1 автодигалка Terex DEMAG AC50-1
3
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Автодигалка
Висина на подигање 40 м Носивост 50000 кг
Година 2009 Километража 134768 км Сила
Италија, San Giorgio di Mantova (MN)
кула кран Terex COMEDIL CBR 24H-2
1
Контактирајте го продавачот
15.000 €
Кула кран
Висина на подигање 18.6 м
Година 2001 Километража Сила
Италија, Albinea
Партнерска програма на Machineryline
Станете наш партнер и бидете наградени за секој привлечен клиент
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 28 огласа
Прикажи
Претплати се