Филтри -

Градежни машини Terex од Холандија

Резултати од пребарување: 110 огласа
Прикажи
Филтер
Сортирање: Датум на објавување ⬊
Датум на објавување ⬊ Датум на објавување ⬈ Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите Километража ⬊ Километража ⬈

110 огласа: Градежни машини Terex од Холандија

Сортирање: Датум на објавување ⬊
Датум на објавување ⬊ Датум на објавување ⬈ Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите Километража ⬊ Километража ⬈
автодигалка Terex Demag AC 100-4
1
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Автодигалка
Носивост 100000 кг
Година 2008 Километража Сила
Холандија, Nunspeet
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Автодигалка
Година Километража Сила
Холандија, Sassenheim
Marketing agency for dealers of special machinery Marketing agency for dealers of special machinery
Marketing agency for dealers of special machinery
Increase your sales with Google and Facebook ads
Дознај повеќе
Контактирајте го продавачот
18.950 € Без ДДВ
Багер гасеничар
Година 2012 Километража 4755 м/ч Сила
Холандија, Jonkerslan
Контактирајте го продавачот
14.950 € Без ДДВ
Багер гасеничар
Година 2007 Километража 5500 м/ч Сила
Холандија, Jonkerslan
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Натоварувач со тркала
Година 2016 Километража 3740 м/ч Сила
Холандија, Wijchen
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Натоварувач со тркала
Година 2018 Километража 1704 м/ч Сила
Холандија, Krimpen aan de Lek
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Автодигалка
Модел AC100 Висина на подигање 67 м Дофаќач 17 м Брзина 85 км/ч
Година 2010 Километража 67500 км Сила
Холандија, Oud Beijerland
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Автодигалка
Модел AC 40 City Висина на подигање 44.2 м Дофат на стрела 31.2 м Дофаќач 13 м Брзина 80 км/ч
Година 2011 Километража 75890 км Сила
Холандија, Oud Beijerland
Контактирајте го продавачот
21.900 € Без ДДВ
Мини натоварувач
Брзина 16 км/ч
Година Километража 1268 м/ч Сила
Холандија, Winterswijk
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Натоварувач со тркала
Година Километража 2140 м/ч Сила
Холандија, Wijhe
Контактирајте го продавачот
27.900 € Без ДДВ
Натоварувач со тркала
Година 2015 Километража 4226 м/ч Сила
Холандија, KOOTSTERTILLE
Контактирајте го продавачот
19.500 € Без ДДВ
Натоварувач со тркала
Брзина 40 км/ч
Година 2007 Километража 11900 м/ч Сила
Холандија, Jonkerslan
Контактирајте го продавачот
23.500 € Без ДДВ
Натоварувач со тркала
Година 2008 Километража 8116 м/ч Сила
Холандија, Marrum
Контактирајте го продавачот
23.700 € Без ДДВ
Багер-натоварувач
Година 2004 Километража 11965 м/ч Сила
Холандија, Bergschenhoek
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Автодигалка
Висина на подигање 42.1 м
Година Километража 8846 м/ч Сила
Холандија, Vierpolders
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Автодигалка
Година Километража 7373 м/ч Сила
Холандија, Vierpolders
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Автодигалка
Година Километража 1918 м/ч Сила
Холандија, Vierpolders
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Автодигалка
Година Километража 6990 м/ч Сила
Холандија, Vierpolders
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Автодигалка
Година Километража 8719 м/ч Сила
Холандија, Vierpolders
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Автодигалка
Година Километража 3893 м/ч Сила
Холандија, Vierpolders
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Автодигалка
Година Километража 2022 м/ч Сила
Холандија, Vierpolders
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Автодигалка
Висина на подигање 32.4 м
Година Километража 4431 м/ч Сила
Холандија, Vierpolders
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Автодигалка
Висина на подигање 32.4 м
Година Километража 6592 м/ч Сила
Холандија, Vierpolders
Контактирајте го продавачот
31.900 €
Багер на тркала
Година 2010 Километража 7448 м/ч Сила
Холандија, Cuijk
автодигалка Terex AC 55-1
1
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Автодигалка
Капацитет на крајот на стрелата 55 т
Година 2019 Километража 65000 км Сила
Холандија
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 110 огласа
Прикажи